جالب و دانستنی دختری که ادعا می کند گربه متولد شده است! +عکس

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 244
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
catgirlzzzzkkk.jpg
دختر گربه ای اهل نروژ

یک دختر نروژی 20 ساله به نام نانو ادعا می کند به هیچ وجه انسان نیست و در حقیقت گربه ای است که در گونه متفاوتی متولد شده است! تمایل گربه ایی او شامل شامه بسیار قوی او برای شنیدن و دیدن، تنفر از آب و توانایی ارتباط برقرار کردن با "میومیو" کردن است. او حتی در تاریکی تلاش می کند تا یک موش را شکار کند!

داستان او اولین بار در یک گزارش ویدئویی در کانال یوتوب نروژی منتشر شد. در آن مصاحبه، نانو لباسی با گوش های گربه ای و دم مصنوعی به تن داشته و در مورد وضعیت خود صحبت می کند.

fcyjx93dl08pm46qb3og.jpg

دختری که ادعا می کند گربه متولد شده است

"من وقتی 16 ساله بودم متوجه شدم گربه هستم، زمانی که پزشکان و روانشناسان نیز دریافتند که من "چیز دیگری" هستم" "در تولد من یک نقص ژنتیکی وجود داشته است. کاملا مشخص است که من گربه هستم چرا که میومیو می کنم و با چهار دست و پا راه می روم و کارهای من شبیه گربه هاست."

گزارش شده که در طول این ویدئو نانو حرکاتی کاملا شبیه گربه ها از خود نشان داده است. او چهار دست و پا است در زمین می خزد و پنجه هایش را روی دیوار قرار می دهد.او سپس یک جفت دست کش گربه ای صورتی با پنجه در دست کرده و صورت خود را مالش می دهد، گویی که همانند گربه ها خود را تمیز می کند.

ahum2a7f12lwhhh2blp.jpg

دختری با تمایلات گربه ای

او در ادامه مصاحبه می گوید:"گاهی اوقات وقتی سگی را در خیابان می بینم هیس هیس می کنم، چرا که رفتار آنها به طور اتوماتیک باعث واکنش هیس هیس در من می شود." "من از آب متنفرم. آب برای من مانند این است که شما به حیوانی آب دهید و از او بخواهید خودش و صورتش را بشوید." ولی او دوست دارد همانند گربه ها در خود فرو رفته و چرت بزند.

ev7wshy6oqaafo7zrfna.jpg

نانو دختر گربه ای با دست کش های پنجه ای

بسیاری از مردم نمی توانند این علاقه و شیفتگی گربه ای وی را درک کنند ولی او دوستی دارد که به شدت از وضعیت او حمایت می کند. دوست او اسوین که ظاهرا "شخصیت های" مخصوص به خود را دارد نیز از قضا گربه است! نانو توضیح می دهد که اسوین با او متفاوت است:" او انسان است ولی کسی را در سرش دارد که گربه است. ولی من گربه به دنیا آمده ام".

به هرحال این دو بهترین دوستان یکدیگر هستند و با میو میو کردن با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

szihhvk29uadmnnxsi.jpg

نانو و دوست عجیبش اسوین

پرشین وی

• پیشنهادات
  • • Niha •

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    74
    امتیاز واکنش
    163
    اتفاقاً منم جغد بدنيا اومدم ! شب ها بيدارم و تو تاريكى واسه خودم رمان مى خونم :|
    دختره معلوم نيست مغزِش كجا اصابت كرده ! بايد ببرنش پيش يه روانشناس حاذق تا ببينن مشكلش چيه بيچاره :/

برخی موضوعات مشابه

بالا