فرهنگی و هنری دختر حسین پناهی: 99% جملات منسوب به پدرم متعلق به او نیست!

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 292
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
cssczx.jpg

دختر حسین پناهی گفت: عزمم را برای انتشار کتابی با موضوع جملاتی که از حسین پناهی نیستند جزم کرده بودم البته این کتاب منتشر نشد.

آنا پناهی گردآورندهی کتاب «خداحافظ روزهای اناری»، مدیر مسئول انتشارات «آناپنا» و دختر حسین پناهی با اشاره به انتشارات جملات نامرتبط با حسین پناهی و با نام این بازیگر و شاعر کشورمان در شبکههای اجتماعی و مجازی، گفت: ۹۹ درصد این جملات نوشتههای حسین پناهی نیستند.

وی گفت: البته من در آستانهی برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بینالمللی کتاب تهران عزمم را برای انتشار کتابی با موضوع جملاتی که از حسین پناهی نیستند جزم کرده بودم البته این کتاب منتشر نشد؛ اما علاقهی زیادی به این دارم که بالاخره بتوانم مخاطبان شبکههای مجازی را از نادرستی برخی از این انتسابهای ادبی مطلع کنم.

گردآورندهی کتاب «خداحافظ روزهای اناری» ادامه داد: کتاب «خداحافظ روزهای اناری» یا به تعبیری «حسین پناهی از نگاه دیگران» که من فقط عهده دار جمعآوری مطالب آن بودهام، دلنوشتهها و احساسات دوستان و دوستداران حسین پناهی است.

پناهی اظهار داشت: این کتاب از آن جهت که حسین پناهی برای خیلیها دارای شخصیتی گنگ و خاص است میتواند جالب باشد و وجه شاعرانهی شخصیت او را بیش از پیش معرفی میکند.

وی افزود: وجه شاعرانهی شخصیت پناهی در زمان زندگی وی کمرنگ بوده و بیشتر او را بعد از مرگش به عنوان شاعر شناختند.

مدیر مسئول انتشارات «آناپنا» خاص بودن و گنگی پشتوانهی فلسفی و شاعرانهی پناهی را از دلایل احتمالی ناشناخته ماندن وجه شاعرانهی شخصیت وی در طول زندگیش دانست و گفت: پشتوانهی فلسفی و شاعرانهی حسین پناهی همیشه پشتوانهی بازیها و شخصیت وی بوده است.

پناهی در بخش دیگری از سخنان خود دربارهی چگونگی توجه و حمایت مسئولین به شخصیت و خانوداهی حسین پناهی، اظهار داشت: من به عنوان دختر این شاعر و بازیگر شناخته شدهی کشور هیچوقت از مسئولان استان خودمان و مسئولان دیگر راجع به پدرم توقعی نداشته و ندارم ولی امیدوارم که همیشه قدر هنرمندان با ارزش خود را قبل از اینکه از بین ما بروند بدانند و در نهایت تمام تلاشم در حال و آینده حفظ و اشاعهی اندیشهی حسین پناهی است البته اگر لیاقت و تواناییاش را داشته باشم.

سیمرغ
منبع : روزنامه خراسان

برخی موضوعات مشابه

بالا