حوادث خارجی درآوردن چشم دختر نوجوان پس از ساعتها تجـ*ـاوز بیشرمانه + تصاویر

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 177
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
قاتل هیولا صفت در شمال ویرجینیا دستگیر و به حبس ابد محکوم شد.

daravordane-chashm-badaz-tachavoz.jpg

تجـ*ـاوز بیشرمانه به دختر نوجوان

آقای "شین پد گت" 25 ساله که در ژوئن سال 2014 با حمله وحشیانه به یک دختر نوجوان 18 ساله پس از تجـ*ـاوز به طور وحشتناکی او را به قتل رساند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

خانم "لیسا کلینگ"51 ساله اهل ویرجینیا پس از محکوم شدن فاتل دختر بی گناهش در دادگاه در گزارشی توصیف میکند که چه طور این قاتل بی رحم و حیوان صفت دخترش "کاراز" را به قتل رساند.

qz9bgwb8zw5xt5y01.jpg

او گفت: جنایتکار پس از حمله به "کاراز" بیش از 13 ضربه مشت به سر او زده،تایر را بر روی گردنش پرتاب کرده به طوری که مهره های گردنش شکسته و در آن حال ساعتها به او تجـ*ـاوزکرده و پس از درآوردن چشمان او از حدقه عکسی از جراحتهای هولناک قربانی گرفته و با ذکر نام و تاریخ آن را در تلفن همراهش ذخیره کرد.

او درادامه افزود ؛جانی جسد را به 40 مایل دور تر بـرده و آن را سوزاند.

آقای "پد گت" در دادگاه گفت که من میخواستم خشم ناشی از مشکلاتم را بر سر او خالی کنم و او در دفاع از خود هیچ کاری نکرد.

eyx7jlk9k082mphjcll.jpg

پلیس در گزارش خود گفت :این جانی بیرحم به طور تصادفی هنگامی که "کاراز" در خیابان در حال قدم زدن بود او را دید و به او حمله ور شد.

وی در دادگاه محاکمه و به حبس ابد محکوم شد.

مادر "کاراز" میگوید که قاتل هرگز نخواهد فهمید که چه ضربه روحی را به ما واردکرده ،هر روز برای من شکنجه و عذاب است و با دلداری از طرف مردم توانستم کمی با این فاجعه کنار بیایم.

باشگاه خبرنگاران
نیک صالحی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

بالا