فوتبال داخلی درخواست مجدد باشگاه پرسپولیس برای تعلیق بخشی از محرومیت مکانی

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 172
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال گسترش فولاد از هفته دوم رقابتهای لیگ برتر جمعه آینده به مصاف تراکتورسازی میرود تا یکبار دیگر شاهد دربی تبریز باشیم. بر همین اساس به سراغ فراز کمالوند رفته و با وی در خصوص این دیدار و سایر مسائل مربوط به دربی به گفتوگو پرداختیم که متن کامل آن را در زیر میخوانید: فارس: چرا بازیکنان گسترش را برای دربی تبریز ممنوعالمصاحبه کردید؟ نمیتوان گفت ممنوعالمصاحبه اما گفتیم تا یک وقت صحبتی نکنند که تنشزا شده و مشکلی به وجود آید. این دیدار رویارویی با تیم اول شهر یعنی تراکتورسازی است و نمیخواهیم دلخوری به وجود آید چرا که ما تراکتور را به چشم برادر بزرگتر میبینیم و سعی می کنیم در همه حالت احترامشان را نگاه داریم و میخواهیم بدون تنش یک بازی خوب را ارائه دهیم تا تماشاچیان از این نمایش راضی باشند بنابراین استنباطمان این بود که اگر بازیکنان قبل از برگزاری دربی صحبت نکنند بهتر است. فارس: یعنی میخواستید کریخوانی اتفاق نیفتد؟ تقریبا؛ شاید این صحبتها کریخوانی تلقی میشد و من هم نمیخواستم این استنباط به وجود آید و اتفاقا میخواهم در یک فضای آرام و فارغ از هرگونه تنشی به مصاف تراکتورسازی برویم. فارس:آخرین تمهیدات و اقداماتتان برای این دیدار را تشریح میکنید. البته باید بگویم که با وجود اینکه در این مسابقه میزبان هستیم اما چون این بازی یک بازی خاص است، مسابقه در ورزشگاه یادگار برگزار میشود. بازی با تراکتورسازی تنها مسابقهای است که با وجود میزبانی در ورزشگاه خودمان بازی نمیکنیم که البته مشکلی هم با این موضوع نداریم. یک بار دیگر هم میگویم که به تراکتورسازی از منظر تیم اول شهر و برادر بزرگتر نگاه میکنیم و به دنبال یک فوتبال بدون تنش هستیم. فارس: زمانی هم که مربی تراکتورسازی بودید این تیم مقابل تیمهای تبریزی سعی میکرد دیداری بدون تنش و حاشیه را به نمایش بگذارد. درست است. آن موقع هم که مربی تراکتورسازی بودم حتی وقتی با شهرداری تبریز بازی میکردیم به دنبال آن بودیم تا این بازی هم بیحاشیه و بدون تنش باشد که حتی در پایان این دیدارها تماشاگران هر دو تیم را تشویق میکردند و به همین دلیل این بار هم به دنبال بازی بیحاشیه و بدون تنش هستیم و این برای ما از همه چیز مهمتر است. یعنی اینکه مسابقه هیچ مسئله حاشیهای نداشته باشد حتی از نتیجه هم برای ما مهمتر است. بنابراین تمام تمهیدات را در نظر میگیریم و البته تذکرات لازم را هم به بازیکنان دادهایم که دنبال یک بازی جوانمردانه باشند و امیدوارم در زمین هم هر تیمی که از لحاظ فنی موفقتر است به پیروزی برسد. فارس: میزان آمادگی تیمتان چطور است؟ در حال حاضر بازیکنان با تمام توان و صددرصد آمادگی تمرین میکنند و البته هفته به هفته که میگذرد میزان آمادگی و هماهنگی تیمها بیشتر هم میشود و به طور حتم مسابقات هفته دوم بهتر از هفته اول خواهد بود. فارس: هنوز هم به تراکتورسازی عرق و تعصب دارید؟ مگر میشود نداشته باشم. تیمی که 4-3 سال برایش زحمت کشیدم و با خون و دل بعد از 8 سال لیگ برتری شد مگر میشود به آن تعصب نداشته باشم. همیشه این تیم را دوست دارم و با موفقیتهایش خوشحال و با ناکامیهایش ناراحت میشوم. این تیم خودم است و به آن احساس دین میکنم چون در سطح اول فوتبال ایران با این تیم معروف شدم. فارس: چه نتیجهای را برای دربی تبریز پیشبینی میکنید؟ نتیجه این دیدار برای ما هر چه باشد برد - برد است. درست است که به گسترش تعهد کاری دارم اما به موازات گسترش هیچ تیمی را قلبا به اندازه تراکتورسازی دوست ندارم. فارس: البته دیدارهای هفته اول هم خیلی بیکیفیت نبود. واقعا بیکیفیت نبود و همه تیمها خوب بودند. حتی تیمهایی که زود شروع کرده بودند البته شاید تیمهایی که چند روزه جمع شدند در یکی دو بازی اول خوب نتیجه بگیرند چون انرژی ذخیره دارند اما چون بدنسازی نکردهاند به مرور دچار مشکلات عدیدهای خواهند شد. فارس: البته در هفته اول شاهد چند غافلگیری هم بودیم. بله؛ به طور مثال کسی توقع نداشت راهآهن در اهواز یقه فولاد را بگیرد و یا استقلال اهواز که تیمش اصلا وجود خارجی نداشت در قم صبا را متوقف کند.

برخی موضوعات مشابه

بالا