اخبار متفرقه در آرایشگاههای زنانه قم چه میگذرد؟

• شروع کننده موضوع *نغمه*
  • بازدیدها 461
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

*نغمه*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,064
امتیاز واکنش
3,627
نمیدانم دختران سادهای که در معرض چنین زنان گرگصفتی قرار میگیرند آیا میتوانند در مقابل وسوسههای شیطانی او جواب منفی داده و وارد این باند نشوند یا نه!
43257_161.jpg
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛آرایشگاههای زنانه مکان ناآشنایی برای زنان نیستند چراکه بنا به نیاز بهطور حتم برای یک بارهم که شده فضای داخلی این مکان را از نزدیک دیده و لمس کردهاند.

این در حالی است که آمار تخلفات ریزودرشت برخی آرایشگاهها همواره نقل محافل زنانه است اما وقتی این تخلفات صورت جدی به خود میگیرد که شرع و عرف را نادیده گرفته و موجبات سلب آرامش دیگران را فراهم آورده و باعث انحراف مشتریان خود که عموماً زنان و دختران جوان هستند شود.

صحبتهای کسی که مدت کوتاهی را دریکی از این آرایشگاهها بهعنوان شاگرد مشغول بوده است بسیار قابلتأمل بوده و البته جای بسی تأسف است، باهم بخشهایی از این صحبت هارا میخوانیم:

آرایشگاه زنانه در خدمت خدمات مردانه

روزهای اول ورودم کارهای مشکوک زیادی میدیدم حتی شاهد کارهایی بودم که اصلا با اخلاقیات منافات داشت اما چون اینجا آرایشگاه معروفی بود نمیتوانستم چیزی بگویم و در مقابل اعتراضهایی که در مقابل بد فروشی و کمفروشیها میکردم این پاسخ را میشنیدم که همهجا همینطور است، انقدر سختگیری نکن وگرنه نمیتوانی پول دربیاوری.

چند روز اول به همین منوال گذشت تا اینکه فهمیدم بعد از آرایشگاه حتی بعد از ساعت 8شب نیز فعالیت میکند، وقتی این موضوع را شنیدم بسیار تعجب کردم چراکه طبق قانون باید ساعت 8 شبکار آرایشگاه به پایان میرسید در ضمن کمتر خانمی بعدازاین ساعت به آرایشگاه مراجعه میکند مگر اینکه وقت قبلی داشته و کار فوری داشته باشد اما آن روزنه کسی وقت گرفته بود و نه مشتری دیگری در آرایشگاه بود بنابراین بازماندن آرایشگاه بسیار غیرمعمولی بود.

صاحب آرایشگاه وقتی کنجکاوی مرا دید بسیار آرام و البته با شیطنت گفت شبها سانس آقایان است اگر دلت میخواهد میتوانی بمانی، خانم صاحبکار که خودش مطلقه بود خیلی راحت با این مسئله کنار میآمد اما برای من که شوهر و دو بچه داشتم تحمل این موضوع بسیار سخت بود اما بازهم کنجکاویام گل کرد و پرسیدم مردان در آرایشگاه زنانه چهکاری میتوانند داشته باشند؟ و وی در پاسخم گفت؛ خیلی کارها مثل رنگ و مش و البته تتو که همان خالکوبی خودمان است.

برایم خیلی عجیب بود و عجیبتر آنکه بازرسهایی بهطور مداوم آرایشگاهها را زیر نظر داشتند پس چرا تابهحال این آرایشگاه با این تخلف آشکار پلمپ نشده بود؟

مدیر آرایشگاه در پاسخ سؤالی که به نظرش بچهگانه میآمد گفت: عزیزم، پول همهچیز را بهراحتی آب خوردن حل میکند چراکه بازرس وقتی درِ آرایشگاه باز نباشد با چیز دیگری کار ندارد ما هم که درِ آرایشگاه را باز نمیگذاریم و مشتریهای مرد حتماً باید زنگ بزنند.

کار در آرایشگاه با پوشش روسری و مانتو کار راحتی نیست بنابراین از او پرسیدم وقتی مردان به اینجا میآیند باوجود حجاب چگونه کار آنها را انجام میدهید؟ و وی درحالیکه از خنده ریسه میرفت گفت: عزیزم من مشکلی با بیحجابی ندارم چراکه همه را مثل برادرم میدانم!

پارتیهای شبانه و اردوهای مختلط با مشتریان

بعداز مدتی فهمیدم یکی از کارهای دیگر این آرایشگاه جذب مشتریان جوان و تشکیل شبکهای با دوستان خود بود بهطوریکه با ورود اشخاص جدید به آرایشگاه با برقراری رابـ ـطه دوستانه آنها را به پارتیها و مهمانیهای مختلط خود دعوت میکرد و بهاینترتیب شبکهای از دوستان زن و مرد داشت که باهم حتی به سفرهای شمال و ... میرفتند، در این سفرها که عموماً دوستدخترها با دوستپسرهای خود به آن میآمدند در عین ناباوری بیشتر خرج سفر با مدیر آرایشگاه بود حتی ویلایی نیز داشتند که پاتوق همیشگی آنان بود. با همه این احوالات مرا هم که دارای همسر بودم را نیز دعوت میکرد و در پاسخ به جواب رد من میگفت: تاکی میخواهی فقط با همسرت باشی بهتر نیست کمی هم تنوع به خرج بدهی چراکه با این کار روحیه بهتری نیز پیدا میکنی.

کار در آرایشگاه را برای همیشه کنار گذاشتم

با دیدن این مسائل بیشتر از 20 روز نتوانستم دوام بیاورم و بهسرعت از این آرایشگاه بیرون آمده و دیگر به آنجا برنگشتم چراکه آبروی خانوادهام اهمیت فراوانی داشت و منی که در خانوادهای مذهبی بزرگشده بودم عطای آموزش را به لقایش بخشیدم و دیگر به آن آرایشگاه نرفتم چراکه ترسیدم فضای مسموم آنجا دامن زندگی زناشوییام را بگیرد وزندگی سادهای که در پس سالها تلاش و زحمت همسرم به دست آورده بودم با رفتارهای پرخطر این زنان از هم بپاشد.

اما نمیدانم دختران سادهای که در معرض چنین زنان گرگصفتی قرار میگیرند آیا میتوانند در مقابل وسوسههای شیطانی او جواب منفی داده و وارد این باند نشوند یا نه!

اسم و آدرس این آرایشگاه در پایگاه خبری زنان قم محفوظ بوده و در صورت نیاز به مراجع ذیصلاح ارجاع داده میشود.

منبع:زنان قم

انتهای پیام/ح

• پیشنهادات
  • *Laya*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,220
    امتیاز واکنش
    3,617
    واییییییی!!

برخی موضوعات مشابه