وضعیت
موضوع بسته شده است.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
گویا تب جوکر به کره هم رسیده. یکی از طرفدار‌های دوآتشه کیم، ادیت جوکر رو روی صورت او زده. به‌نظر شما بهش میاد؟ من که فکر می‌کنم کره‌ای‌ها صورتشون گوگولیتر از این حرفاست که جوکر خشن و یاغی بهشون بیاد.

در اینستاگرام ستاره‌های خارجی

وی با کت‌وشلوار دامادی در کنسرت

خب عزیز من! رفتی یه جای تاریک ایستادی، اونجوری هم زل زدی به دوربین، مو‌های مشکی بلند هم که داری. نکنه انتظار داری که یاد فیلم حلقه هم نیفتیم؟

• پیشنهادات
  • *SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    بالاخره تلفظ درست اسم این خانوم، ایرنه ست، آیرینه، رنه‌ست؟ یه کره‌فن، ما رو از ظلمات جهل دربیاره.

سولگی در کپشن نوشته: «متاسفم». امیدوارم که مترجم اینستاگرام اشتباه کرده باشه، وگرنه عذرخواهی، جز برای ست کردن همچین لباسی، چه توجیه دیگه‌ای داره؟

سولگی در کپشن یک پست دیگه با ایموجی گریه نوشته که هنوز فیلم جوکر رو ندیده. اولین چیزی که با خوندن این کپشن به ذهن من خطور می‌کنه، اینه که پاشیم بریم توی کامنت‌ها فیلم رو براش اسپویل کنیم. خب همین الان از اتاق فرمان ندا اومد که خداوند، عذاب دردناکی برای اسپویل‌کننده‌ها درنظر می‌گیره که فقط خصوصی میشه گفت.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    مشخصه تهیون هم از اون دسته آدم‌های خسته‌ست که روز عروسیش هم زنگ می‌زنه به داماد میگه خسته‌م، میشه نریم؟ روز هالووین، به‌جای گریم و لباس مخصوص، فقط یه کلاه کدویی ورداشته گذاشته روی سرش.

جی سو دیگه خودش حجت رو تموم کرده و زیر عکسش، ایموجی پوکرفیس گذاشته، پس من هم دیگه حرفی ندارم.

قدیما که ما کار اشتباهی انجام می‌دادیم، می‌گفتن، یه پا و دو دست بالا، برو یه گوشه وایسا به کار‌های بدت فکر کن؛ حالا شده ژست عکس گرفتن!

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    رزی از پذیرایی گرم بیجینگ و مردمش تشکر کرده و گفته که امیدواره زودتر برگرده، اما فکر کنم تنها چیزی که ازش راضی نبوده، غذاست. از ژستش هم معلومه که فکر‌های بدی برای آشپز توی سرش هست، فقط لبخند می‌زنه که توی عکس معلوم نباشه.

راکول گفته، آبی پوشیدنش، نشونه افسردگی نیست؛ فقط از لباس خوشش اومده. راکول جان، من هم اگه همچین لباس گرونی داشتم که بپوشم، آبی که هیچ، اگه بنفش خال‌خال پلنگی هم می‌پوشیدم، افسرده نمی‌شدم، تازه دوتا پشتک وارو هم می‌زدم از خوشحالی.

تایگر رفته بلگراد صربستان و میگه آفتاب می‌تابه، اما هوا همچین هم خوب نیست. نمی‌گفتی هم از حالت ابروهات مشخص بود آقای شروف.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    اینهمه میگیم زیاده‌روی نکنید، از موتوری هم جنس نگیرید، برای همین روزهاست. آخه مگه وسط پیاده‌رو جای چرت زدنه؟ (خود ایلینا گفته که چیزی نیست، فقط دارم یه چرت کوچیک می‌زنم).

سیدارف از لباسش خوشش اومده و نوشته: زندگی در میان رنگ‌ها. حالا این مدل رنگی‌رنگی‌ها رو برای موارد خاص می‌پوشن‌ها؛ باز هرجور راحتی سیدارف جان.

اینبار دیگه ازمون ناراحت نشید که چرا دوباره از پریانکا عکس گذاشتیم، چون بالاخره پریانکا دست از سر عروسی و جشن و شوهر و این داستان‌ها برداشت و اینبار، ترجمه انگلیسی شعری از مولانا رو توی کپشن عکسش نوشت: «زخم جاییست که نور وارد آن می‌شود».

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    کسی میدونه قضیه این دسری که پریانکا سفارش داده و دور ظرفش، پول چیده شده، چیه؟ الان یعنی انقدر پول داره که اضافی‌ها رو می‌خواد بخوره؟ به‌جای قاشق می‌خواد ازشون استفاده کنه؟ ابتکار جدید کافی‌شاپ‌هاست که جایگزین لامپ و دمپایی و... شده؟ یا چی؟

وارون هم زیر این پست، نوشته، اون خیلی باحاله (اشاره به خودش) و سارا علی‌خان هم براش کامنت گذاشته: می‌بینم که سعی داری باهوش‌بازی دربیاری و کپشن‌های من رو کپی کنی، اما نمی‌تونی.

حضور دیشا پاتانی در مراسم مذهبی. احتمالا تازگی‌ها باز هم با تایگر شروف به مشکل خورده که فیلش یاد هندستون کرده.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    دالی بازی کریتی. آدم یاد خونه مادربزرگ و پتو پلنگی‌هاش و نوه‌ها میفته با دیدن این عکس.

آرمان میگه که نیویورک جای خیلی ویژه‌ای در قلبش داره و اتفاقات خیلی خوبی در این شهر براش رقم خورده. خوش بگذره!

کارتیک هم با انتشار این عکس، مژده تولید قسمت دوم فیلم سینمایی «دوستانا» رو به طرفداراش داده.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    حفیظ‌الله، میلاد حضرت محمد (به روایت اهل سنت) رو به طرفداراش تبریک گفته. ما هم هفته وحدت رو به شما عزیزان شیعه و سنی تبریک میگیم.

مریم با لباس سنتی رفته برای اجرای کنسرت و طرفدارهاش هم کلی استقبال کردن. اگه یه سلبریتی ایرانی هم همچین کاری انجام بده، واکنش خوبی دریافت می‌کنه؟

فرزانه در کپشنش نوشته: «او (یعنی خودش) در مرحله‌ای از زندگی قرار داره که آرامش، اولویت اصلیشه و منفیگرایی، جایی در زندگیش نداره»؛ بعد کامنت‌های پستش رو که نگاه می‌کنی، کلا پیام‌های منفی می‌بینی: «چقدر لبت زشت شده؛ چقدر بد افتادی؛ چقدر لباست نامناسبه» و یک سری حرف‌های ناجور که قابل گفتن نیست.

فرزانه هنوز راز اصلی آرامش در اینستاگرام رو نمی‌دونه: «بستن کامنت‌ها»

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    یکی بره زیر پست آریانا سعید، کامنت بذاره بگه، الان دیگه می‌تونه دستش رو بیاره پایین؛ فهمیدیم تتو داره! از کت و کول افتاد بنده خدا!

مگه فقط تو ایران نبود که اگه هر پاییز از این مدل عکس‌ها نداشتیم، زمستون نمیومد، گیر می‌کردیم تو همون مرحله؟

به‌به! به این میگن مرد زندگی! پیشبند بسته توی آشپزخونه! آقایون، کارِتون دراومد. از این به بعد، اینستای ترکیه‌ای‌ها از فیلم‌هاشون خانمان‌براندازتره!

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    بیرجه گفته لبخند بزنید. امشب یازدهمین روز از یازدهمین ماه ساله و ماه، کامله!

دیلا نوشته به درون سر من خوش آمدید، سفر امنی داشته باشید. فکر کنم دیلا با این رنگ و لعاب دنیای ذهنیش، با باب اسفنجی یه نسبتی داشته باشه. فقط انگار آقای اختاپوس درونش بیدار شده که سفر امنی برامون آرزو می‌کنه.

نور هم که اینستاش پر از عکس دخترشه، براش نوشته: آزاد باش عزیزم، فقط برای خودت زندگی کن.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    5
    بازدیدها
    667
    پاسخ ها
    6
    بازدیدها
    221