اخبار سینما و تلوزیون دلیل محجبه شدن مجری تلوزیون چه بود

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 233
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
چرا مجری تلوزیون محجبه شد؟

ثمین صفالو مجری برنامهی «از لاک جیغ تا خدا» میگوید که اعتقادات مذهبی داشته، اما حجاب مناسب نه.او اعتقاد دارد بد حجابی حق الناس است و هر گـ ـناه زمینه ساز گناهان دیگر میشود.

مجری برنامه “از لاک جیغ تا خدا” و حجاب جدیدش
ثمین صفالو یکی از مجریان سری دوم برنامه ی «از لاک جیغ تا خدا» گفت: «روزی که محجبه شدم تصمیم گرفتم از علاقه خودم یعنی بازیگری به ویژه بازیگری تئاتر بگذرم چون من هنوز در زمینه حجاب شبیه یک کودک نوپا بودم و از این هراس داشتم که با بازگشت به حیطه هنر و تئاتر ، دوباره از حجاب فاصله بگیرم.»

او افزود: «البته من پیش از این هم اعتقادات مذهبی داشتم اما در مورد حجاب کوتاه میآمدم. همواره با خودم میگفتم خدا مرا بابت این یک گـ ـناه میبخشد. آن زمان از این غافل بودم که بد حجابی حق الناس است و هر گـ ـناه زمینه ساز گناهان دیگر میشود.»

مجری «از لاک جیغ تا خدا» ادامه داد: «وقتی تصمیم گرفتم از بازیگری دور شوم، خداوند مجری گری را سر راه من قرار داد. آن هم اجرا در چنین برنامهای که بودن در آن برای من، فراتر از اجرای آن است. چون هر روز افرادی را میبینم که حرفها، دغدغهها و حسرتهایشان شبیه به من است. با هم میخندیم، اشک میریزیم و از اینکه چرا زودتر لـ*ـذت حجاب را نچشیدهایم افسوس میخوریم.»
what-was-the-reason-for-wearing-the-hijab-tv-presenter.jpg

• پیشنهادات
  • دریا ی مرموز

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    49
    امتیاز واکنش
    118
    چه جالب کدوم شبکه هس حالا،؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

برخی موضوعات مشابه

• نظرسنجی