فوتبال خارجی دمبله: امباپه کمک زیادی در انتقالم به بارسا کرد

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 142
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
عثمان دمبله، هافبک بارسلونا مدعی شد که کیلیان امباپه در دوره ای که او قصد انتقال به بارسلونا را داشت، کمک زیادی به او کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، دمبله با قراردادی که در صورت تحقق بندهایش به 147 میلیون یورو می‌رسد، از دورتموند جدا شد و به بارسلونا پیوست.هافبک 20 ساله در تمرینات تیم شرکت نمی‌کرد تا به باشگاه برای فروش او فشار بیاورد و همین موضوع باعث شد تا او به اردوی تیم ملی فرانسه نیز دعوت نشود.حال ستاره فرانسوی مدعی شد که کیلیان امباپه در این مدت کمک زیادی به او کرده است.

01239245.jpg

او گفت:" کیلیان یک هم تیمی خیلی خوب است. خیلی زیاد با هم صحبت می‌کردیم و در دوره ای که به دنبال انتقال به بارسا بودم، صحبت‌هایمان بیشتر هم بود. او از اینکه من به بارسا رفتم خوشحال است.وقتی هنوز انتقال رسمی نشده بود و روزها می‌گذشت، او سعی می‌کرد من را آرام کند. من کمی نگران بودم و می‌خواستم هر چه سریعتر این انتقال صورت بگیرد. او واقعا از اینکه من به بارسا رفتم خوشحال بود، به من تبریک گفت و برایم آرزوی بهترین ها را کرد. من هم برایش بهترین ها را آرزو دارم."

دمبله در بارسا جانشین نیمار شد و درباره ستاره برزیلی گفت:" نیمار بازیکنی با کلاس جهانی است، یکی از بهترین ها در دنیا. من هنوز جوان هستم و اینجا در حال یادگیری تا بتوانم به تیم کمک بیشتری کنم. تمرکز من روی سرعتم است زیرا دو هفته تمرین نکردم. حالا باید به فرم خوبم بازگردم که با توجه به سن و وزنم کار دشواری نیست. نمی‌دانم که هماهنگ شدن با تیم کار آسانی خواهد بود یا نه ولی امیدوارم که اوضاع خوب پیش برود.

اینجا سبک فوتبال متفاوت است. باید درک دیگری نسبت به فوتبال داشت. از تلویزیون فوتبال بارسا را خیلی دنبال کرده ام و نحوه گردش توپ و پاسکاری فرق می‌کند. امیدوارم که روند یادگیری ام سریع باشد، هر چند تخصص من سرعت، حمله و تک به تک است."

برخی موضوعات مشابه

بالا