بیوگرافی بازیگران دوبلور «الک رمزی» و حضورش در برنامه یک فنجان چای +عکس

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 238
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
[h=2]افشین ذینوری - دوبلور - تاثیرگذارترین شخصیتهایی را که به جای آنها حرف زده است، "دی کاپریو" و "مت دیمون" و "الک رمزی" دانست و گفت: دیدن فیلمهای دوبله شده را ترجیح میدهم.[/h][h=2][/h]

[h=2][/h]

[h=2][/h]

افشین ذینوری، دوبلور سینما و تلویزیون و صداپیشه کاراکتر "الک رمزی" در مجموعه "ماجراهای اسب سیاه " با حضور در برنامه "یک فنجان چای" گفت: من از جانب خودم و همه گویندگان درگذشت احمد رسولزاده را به جامعه هنری ایران تسلیت میگویم.
وی که بعد از مراسم ختم زندهیاد رسول زاده در برنامه حاضر میشد، افزود: حرف زدن درباره ایشان برای من کمی سخت است. زیرا آنقدر افراد شایستهای هستند در حوزه دوبله که کار من را کمی سخت میکند.

ui0stim6xkwr0imfmeb.jpg

این صداپیشه در ادامه برنامه به صداپیشگی سریال «ماجراهای اسب سیاه» اشاره و بیان کرد: الک رمزی از اولین شخصیتهایی است که من به جای آن صحبت کردهام. همچنین خود شبکه سه هم شبکه نوپا و جوانی در آن سالها بود و این مجموعه هم از این شبکه پخش میشد.

وی دربارهی سابقه فعالیتش در عرصههای تئاتر، دوبله و اجرا توضیح داد: به هر حال تئاتر در بازیگری به عنوان مادر محسوب میشود و اجرا هم تجربهای مقطعی بود، اما حرفه اصلی من دوبله است.

ذینوری در پایان دربارهی وضعیت دوبله اظهار نظر کرد: وضعیت دوبله اگرچه خوب و باکیفیت است، اما تعداد کارها نسبت به دو یا سه سال پیش بسیار کم شده است.

وی دربارهی زمانی که برای دوبله یک فیلم لازم است، ادامه داد: معمولا دوبله یک فیلم از ساعت 9 صبح تا 18 یا 19 زمان میبرد؛ البته بعضی از فیلمها زمان بیشتری نیاز دارد، زیرا زمان فیلم یا کاراکترهای آن زیادتر است.
صداپیشه فیلم "جنگجو" افزود: من خودم همیشه دوست دارم فیلم دوبله شده ببینم؛ نه به این خاطر که دوبلور هستم، بلکه به این دلیل که تمرکز مخاطب در این شرایط هنگام تماشای فیلم بیشتر بر محتوا معطوف میشود.

ذینوری در پاسخ به این که تاثیرگذارترین شخصیتی که به جای او دیالوگ گفته که بوده است؟ بیان کرد: مجموعه فیلمهایی که به جای دی کاپریو یا مت دیمون حرف زدم یا سریال «ماجراهای اسب سیاه» هنوز هم در ذهن مردم باقی مانده است.
وی دربارهی میزان تاثیرگذاری صدا بر رفتار افراد گفت: به نظرم بین صدای خوب و شخصیت فرد رابـ ـطه وجود دارد. صدای یک فرد میتواند درباره شخصیت فرد هم نکاتی را متذکر شود.

"یک فنجان چای" کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست و تهیه کنندگی و اجرای آن را شاهین جمشیدی بر عهده دارد. این برنامه روزهای شنبه، دوشنبه و چهار شنبه هر هفته از ساعت 17:55 به پخش میرسد.
ایسنا

بالا