دوست داری رنگ چشمت رو عوض کنی؟

علاقه داری که رنگ چشمتو عوض کنی؟

• بله

رای: 14 35.0%
  • نه

رای: 16 40.0%
  • بله هیجان انگیزه

رای: 13 32.5%
  • نه فکر نکنم بشه

رای: 4 10.0%

• مجموع رای دهندگان
    40
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
490
امتیاز واکنش
16,134
لطفا تمام صفحه ها رو در صورت تغییر رنگ چشم تون بخوانید اگر سوالی داشتید برطرف بشه همچنین ممکنه لینک کلیپ ها در هر صفحه ای باشه پس خوب مطالعه کنید.
سلام به تمام دوستان خوبم
چند هفته ای بود در مورد رنگ چشم با دوستام بحث می کردم، که با چند تا کلیپ آشنا شدم. که راحت می تونستی در عرض شش ماه یا حتی کمتر رنگ چشمتو عوض کنی؛ اونم تنها با 10 دقیقه در روز.
تو سایتای مختلفی هستن که برای سو استفاده این کلیپ ها رو با قیمت های بالا گذاشته بودن اما به راحتی در youtube این کلیپ ها رو بگیرید.
اما خب این برای کسایی که دوست دارن رنگ چشماشو عوض بشه. حالا چرا من اینو تو بخش روانشناسی گذاشتم، بهتون میگم.
پس با من همراه باشید تا شاهد عوض شدن رنگ چشماتون باشید و از همین حالا نگید این غیر ممکنه و نمی دونم نمیشه و از این حرفا نداریم. وقتی تو بخوای هر چیزی امکان پذیر، فقط بهش ایمان داشته باش.
426020232_132704.jpg
:aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart:

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134
    eyes-eyes-eyes.gif
    بیوکنزی چیست؟
    بیوکنزی تغییر و دستکاری سلول های زنده است.با بیوکنزی میتوان به تقویت سلول ها برای القاء بهبودی و یا کاهش بهبودی حتی وادار کردن به بیماری هایی مثل سرطان ،تغییر شکل و ظاهر و حتی میتوان برای افزایش بلوغ فیزیولوژیکی استفاده نمود.
    بیوکنزی توانایی تغییر ساختار توابع DNA فرد و یا دیگران است درواقع بیوکنزی یک شفا دهنده قدرتمند است .با بیوکنزی میتوان تومور های زنده را در بدن فرد نابود کرد هر چند برای رسیدن به این حد توانایی نیز به سالها تمرین دارد که بعد از آن حتی میتوانید DNA افراد و دیگر موجودات زنده را تغییر دهید .

Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134
    cell.jpg
    white-blood-cell-543471_1280.jpg

تغییر DNA برای تکامل نیاز به زمان دارد

بیوکنزی توانایی دستکاری آرایش بیولوژیکی موجودات زنده
    بیوکنزی یعنی توانایی تغییر ویژگی های فیزیکی بدن به هر صورتی که دوست دارید است، به عنوان مثال رنگ چشم، رنگ مو، طول مو، مدل مو، رنگ پوست و خیلی موارد بیشتر که با تغییر DNA کار میکند ، به همین دلیل است افراد جدید با استفاده از این روش و توانایی تا چند ماه طول می کشد تا تغییر در جنبه های فیزیکی خود ایجاد کنند اما هنگامی که آنها استاد این توانایی شوند می توانند به راحتی در زمان کوتاه تری این کار را انجام دهند
    آیا این توانایی میتواند بیماری ها را درمان کند ؟
    از انجا که بیوکنزی اجازه میدهد شما سلول ها را دستکاری کنید این بیانگر این است که شما توانایی این را دارید که بیماری ها را با این توانایی درمان کنید .این اتفاق رخ میدهد اگر فرد از این توانایی سلول ها را از علت بیماری که انها به صورت دقیق میگویند تغییر دهد و این سلول بیماری را معکوس کند به عنوان مثال سلول ها را به حالت عادی و معمولی برگرداند .چیزی که این توانایی رو قدرتمند میسازد این است که فرد در صورت داشتن این توانایی تا انجایی که ممکن است میتواند عمر خود را افزایش دهد و زمانی که دیگر سلول ها تکثیر نمیشوند با انها مبارزه کند .

Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134
    بهترین استفاده از این توانایی چیست؟
    با استفاده از بیوکنزی نه تنها به پتانسیل های باالقوه میرسید بلکه توانایی مرگ و زندگی ،تغییر در نوع فیزیولوژیکی و هم چنین انگیزه خواب ، دستکاری سیر تکاملی انسان را دارید.
    همانطور که قبلا گفته شد توانایی درمان بیماری را برای مرگ و زندگی یک موجود زنده میدهد .بیوکنزی به شما اجازه میدهد شما هر زمان که خواستید سن خود را تغییر دهید بنابراین شما میتوانید پیر یا جوان ظاهر شوید و یا هر سنی که دوست دارید داشته باشید .
    فردی با این قدرت میتواند افراد دیگر را مجبور به خواب رفتن کند که افراد شرور از این قدرت در مدارس و شرکت ها برای کنترل افراد استفاده میکنند.

منبع:monyms

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134
    من خودم وقتی با این روش اشنا شدم دلم می خواست رنگ چشم عسلی داشته باشم و حتی کلیپش رو هم دارم و می خوام تازه شروع کنم و من از کسایی که از این روش استفاده کردن پرسیدم و در 2 یا 3 هفته اول متوجه تغییر رنگ چشمشون شدن و من مطمئنم می تونم رنگ چشمم رو تغییر بدم.
    تو این روش که باید به سایت Youtube برید و به انگلیسی بنویسید:
    get gold eyes یا get blue eyes
    وهر رنگی که دلتون خواست می تونید. با مشاهده اون در طول روز که بیشتر بهتره موقع خواب باشه نگاه کنید تا به مغز القا بشه و باعث تغییر رنگ چشم بشه هر چقدر در طول روز به اون کلیپ ها نگاه کنید شاهد سریع ترین تغییر باشید.

اینم بگم اگر یک روز نگاه کنید یک روز کنار بزارید باید خیلی وقت بزارید برای تغییر رنگ همچنین زیاد بعد نگاه بهش به آیینه نگاه نکنید.
    مثلا ببینید چشماتون رنگش تغییر کرده یا نه، این به صورت خیلی آهسته باعث تغییر رنگ می شه و باید صبر کنید.
    483596343.jpg

Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134
    photo_2017-02-05_09-51-52.jpg
    یک راه دیگه هم برای تغییر رنگ چشما می تونید از هیپنوتیسم استفاده کنید به نظر من این روش خیلی موثر تر.
    کلیپ هاشو می تونید تو گوگل یا یوتوب جستوجو کنید.
    برای مثال:
    بیوکنزی به روش هیپنوتیسم تبدیل رنگ چشم به آبی
    * اگر به صورت انگلیسی باشه بهتره
    خیلی ممنون از همراهیتون.:aiwan_light_kiss2::aiwan_light_kiss2::aiwan_light_kiss2::aiwan_light_kiss2:
    اگر دوست داشته باشید می تونید بگید چه رنگی رو برای چشماتون دوست دارید:aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_lighfffgt_blum:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا