فوتبال خارجی دونگا: لیست برزیل را به سختی انتخاب کردم

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 148
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
ورزش سه: با درخشش بازیکنانی مثل فیلیپه کوتینیو ، دیگو تاردلی و کاسمیرو، دونگا چارهای به جز دعوت کردن اینها به تیم نداشت.از سوی دیگر، اسکار و لوئیس گوستاوو به دلیل مصدومیت از لیست او خطر خوردند و همچنین بازیکنان حاضر در بارسلونا نیز در این لیست حضور نداشتند.

دونگا در این رابـ ـطه گفت:" تیم یک پایه دارد که با همان پایهها، موثر ظاهر میشود. ما لوئیز گوستاوو را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و نیمار هم نمیتوانست برایمان بازی کند بنابراین نمیدانستیم که تیم چگونه بازی خواهد کرد. مثمر ثمر بازی کردیک، بازیکنان از موقعیتهایشان استفاده کرده و به درستی وظایفی که در ذهن من بود را پیاده کردند. حرکات انفرادی خیلی مهم است. اگر از لحاظ انفرادی خوب باشید میتوانید در بازی تیمی هم موثر باشید. همه باید آماده بازی کردن باشند. درست است که باید با 11 نفر بازی کنیم ولی وقتی مصدوم و محروم دارید، همه باید آماده باشند. تنها نباید به توپ نگاه کرد. اگرفقط به توپ نگاه کنید، از فوتبال چیزی متوجه نخواهید شد. یک حس بی اعتمادی درباره تاردلی ایجاد شده بود. خیلی برایم مهم بود که او هم احساس آرامش کنم. رقابت برای برزیل خیلی مهم است."

• لایک
واکنش ها: Diba

برخی موضوعات مشابه

بالا