رحیمی: خوشحالم که دوباره پرچم ایران را بالا بردم

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 83
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
گزارش خبرنگار ایسنا از جاکارتا
57759268.jpg

ملی‌پوش تیروکمان کشورمان پس از کسب قهرمانی رقابت های میکس تیمی ریکرو گفت: تمرکز زیادی در رقابت های امروز داشتم و از اینکه پرچم کشورم را بار دیگر به اهتزاز درآوردم خوشحالم و احساس خوبی دارم.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به جاکارتا؛ غلامرضا رحیمی با اشاره به سطح خوب رقابت های تیراندازی باکمان بازی های پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: رقابت خوب و تمرکز بیشتری داشتم. در رقابت های انفرادی نیز حریفم خوب کار کرد و انگار روزش بود با این وجود خوشحالم که توانستم در بخش تیمی میکس صاحب نشان طلا شوم.

وی افزود: در هر بازی استرس وجود دارد اما استرسم خیلی کم بود و توانستم در مقایسه با سایر رقبایم بهتر عمل کرده و قهرمان شوم.

کماندار طلایی ایران با ابراز خوشحالی از کسب مدال طلای رقابت های تیروکمان بازی های پاراآسیایی جاکارتا در پایان گفت: پس از کسب مدال طلا احساس خوبی دارم، چون توانستم پرچم کشورم را به اهتزاز درآورم.

57760959.jpg

نعمتی: تک تک مدال هایم متعلق به مردم ایران است

کماندار طلایی کشورمان پس از کسب دومین مدال خود در بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: تک تک مدال هایم متعلق به مردم ایران است چون از آنها انگیزه می گیرم.

زهرا نعمتی با اعلام این مطلب که امروز در فینال رقابت های میکس تیمی ریکرو تمرکز بیشتری داشته است، اظهار داشت: امروز تمرکز بیشتری داشتم و توانستیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم. تک تک مدال هایم به مردم ایران تعلق دارد چون از آنها انگیزه می گیرم.

بانوی پرافتخار تیراندازی باکمان ایران افزود: رقابت خوبی را پشت سرگذاشته و تیرهای خوبی زدم.

وی خاطرات بد بازی های آسیایی را در کسب نتیجه رقابت انفرادیش تاثیرگذار دانست و گفت: خاطرات بد آن رقابت ها بر روی عملکردم بی تاثیر نبود، اما تمام تلاش خود را کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشم.

نعمتی در پایان در خصوص نتیجه امروز خود در بخش میکس تیمی ریکرو اظهار داشت: امروز تمرکز بهتری داشتم و توانستم عملکرد بهتری داشته باشم تا عنوان قهرمانی را کسب کنیم.

انتهای پیام

برخی موضوعات مشابه

بالا