رسیدن به مرکز جهان هدف اصلی No Man's Sky نمی باشد

• شروع کننده موضوع Maedeh.z
  • بازدیدها 274
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Maedeh.z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
605
امتیاز واکنش
1,150
10766147092790938232_xehxljkaeietpkrnt0on.jpg

بازی No Man's Sky بالاخره عرضه شد و بنظر می آید که تاکنون به موفقیت بزرگی دست یافته باشد. با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی، از آنجایی که انتظارات از این بازی بسیار زیاد بود، شک و گمان هایی بوجود آمد که شاید این بازی نتواند انتظارات را برآورده کند و چیز مهم تر این بود که مردم شک داشتند که چگونه بازیکنان به یک بازی پر پیچ و خم مثل No Man's Sky پاسخ خواهند داد.

بار ها گفته شده بود که بازیکنان باید تلاش کنند و به مرکز جهان No Man's Sky برسند. اما اکنون که بازی عرضه شد،
" سین موری " ( Sean Murray ) طی مصاحبه ای با GameReactor گفت که او هیچوقت منظورش این نبوده که هدف بازی این است. این تنها چیزی بوده است که فکر می کردند مخاطبان و مطبوعات با آن کنار می آیند؛ چون به هر حال حقیقت اینکه بازی هدفی دارد به آن ها می تواند آرامش دهد.

" ما این نکته را در ذهن داشتیم و زمانی که مطبوعات از ما پرسیدند ما هم گفتیم ' خب شما می توانید سعی کنید به مرکز جهان برسید'، اما هیچوقت این را هدف اصلی بازی نمی دانستیم. اما با اینکار بسیاری از مطبوعات مربوط به گیم و همینطور خود گیمر ها احساس بسیار بهتری پیدا کردند، آن ها از اینکه هدفی در بازی وجود دارد خوشحا لشدند، اما در حقیقت ما قصد ساخت یک بازی نداشتیم ولی خب می توانیم با آپدیت ها مشکلات بازی را کم کنیم. ما قصد نداشتیم بازی بسازیم که شما برای همیشه آن را بازی کنید ولی دوباره شاید در بازه زمانی دوساله با آپدیت های جدید حس نزدیک تری به چنین بازی خواهیم داشت.

کاری که قصد داشتیم انجام دهیم این بود که برای یک لحظه شما بازی را اجرا کنید، برروی یک سیاره زمین بیایید و حضور خود را در آن مکان حس کنید، گویی که یک مکان واقعی است. این چیزی است که شما خود آن را کشف کردید و قطعا کمی به فکر فرو خواهید رفت. برای من چنین چیزی یک بازی را نوین می کند و ما این کار را می توانیم انجام دهیم و همینطور فکر می کنم که این نکته کاملا بازی را توجیه می کند. این بازی هیچ چیز جز این نیست و من از این بابت خوشحال هستم."

این بازی هم اکنون برای PS4 قابل دسترسی می باشد و نسخه PC این هفته عرضه خواهد شد.

برخی موضوعات مشابه

بالا