فوتبال خارجی رضايت سرمربي کره از چمن ورزشگاه کيش

فریاد بی صدا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
465
امتیاز واکنش
60
رضايت سرمربي کره از چمن ورزشگاه کيش

سرمربي تيم ملي فوتبال زير 22 سال کره جنوبي گفت: به نظر من قويترين حريف ما در اين بازيها ميزبان مسابقات يعني عمان به شمار ميآيد.
[رضايت سرمربي کره از چمن ورزشگاه کيش]

سرمربي تيم ملي زير 22 سال کره جنوبي در مورد بازي با ايران گفت: ميخواهيم با ارائه يک بازي خوب مقابل ايران که يکي از قطبهاي فوتبال آسيا به شمار ميآيد خود را مهياي قهرماني در بازيهاي آسيايي کنيم.

وي در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، در خصوص امکانات ورزشي جزيره کيش اظهار داشت: چمن ورزشگاه کيش عالي است و بايد بگويم من تاکنون 34 بار به همراه تيم ملي کره وارد ايران شدهام ولي چمن ورزشگاه کيش بهترين چمني بوده که تاکنون در ايران ديدهام.

اين مربي در ادامه گفت: ايران، کره و ژاپن بهترينهاي فوتبال آسيا هستند و ما در بازي فردا ميخواهيم با مرور تاکتيکهاي خود به يک بازي منطقي روي آوريم و ضمن اينکه به کسب پيروزي در اين ديدار چشم داريم.

وي در ادامه گفت: سطح فوتبال ايران و کره يکي است ولي فاصله فوتبال کره و ايران با سطح جهاني فاصله دارد و اميدواريم در سالهاي آينده بتوانيم اين فاصله را کم کرده و جزو مدعيان جهان قرار گيريم.

سرمربي کره جنوبي در ادامه افزود: براي قهرمان شدن در بازيهاي آسيا خوشبين هستم و با نمايشي که فردا از خود نشان خواهيم داد اين موضوع را به اثبات خواهيم رساند. در دو بازي که مقابل ايران برگزار خواهيم کرد به بهترين ترکيب خواهيم رسيد و به نظر من قويترين حريف ما در اين بازيها ميزبان مسابقات يعني عمان به شمار ميآيد.

وي با مقايسه امکانات ورزشي جزيره کيش با کشور خود تأکيد کرد: اين مقايسه جواب درستي در پي نخواهد داشت چرا که ما بايد کيش را که يک جزيره شناخته شده است با يک جزيره در کشور کره مقايسه کنيم.

برخی موضوعات مشابه

بالا