فوتبال خارجی روایت خنده دار کونته و فابرگاس از قهرمانی چلسی!

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 106
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
آنتونیو کونته و سسک فابرگاس، دو عنصر مهم قهرمانی چلسی در لیگ برتر امسال به شکل جالبی قهرمانی را با هم جشن گرفته اند.

به گزارش "ورزش سه"، در کورس نفسگیر رقابت های این فصل لیگ برتر که در نهایت منجر به قهرمانی کونته و شاگردانش شد، تاتنهام نیز تا هفته های آخر به دنبال رقیب همشهری خود بود اما در نهایت شکست با یک گل برابر وستهام باعث مسجل شدن قهرمانی چلسی شد که کونته و فابرگاس در این زمان با هم و در رستوران به طور تصادفی مشغول تماشای بازی رقیب خود بوده اند.

فابرگاس در آن مقطع به همراه خانواده اش در حال برگزاری جشن 30 سالگی خود بوده و کونته نیز در میز پشت سر آنها با خانواده برای صرف غذا به رستوران آمده بوده است.

01210118.jpg

فابرگاس گفت: "زمانی که وارد رستوران شدم فکر می کنید چه کسی را پشت سرم دیدم؟ آنتونیو کونته سرمربی چلسی!"

کونته گفت: "همسرم و دخترانم به لندن آمده بودند و من نیز نمی خواستم فرصت صرف شام را با آنها از دست بدهم، برای همین به همراه آنها به رستوران رفتیم."

فابرگاس ادامه داد: "پس ما با هم در یک رستوران نشستیم اما بدیهی بود که قادر به تماشای فوتبال نبودیم اما من در جریان اتفاقات بازی و نتیجه آن قرار می گرفتم.

01210117.jpg

زمانی که وستهام یک گل به تاتنهام زد، من برگشتم و با دستانم نتیجه را به کونته نشان دادم."

کونته گفت: "من فکر کردم فابرگاس می گوید که تاتنهام یک گل به ثمر رسانده، پس در 25 دقیقه‌ی آخر بازی لب به غذا نزدم!"

01210119.jpg

اما در پایان بازی و هنگامی‌که فابرگاس خبر پیروزی تاتنهام را به کونته می دهد، این سرمربی ایتالیایی از شدت خوشحالی به سمت میز فابرگاس آمده و شادی خود را با وی و خانواده اش تقسیم می کند تا بدین ترتیب کونته و فابرگاس از قهرمانی تیمشان در لیگ برتر باخبر شوند.

برخی موضوعات مشابه

بالا