آرایش و بهداشت رژلب های مایع که باید امتحان کنید

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 282
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
اگر رژلب جامد دوست ندارید و رژلب مایع موردعلاقهتان را هم پیدا نمیکنید، با ما همراه شوید تا بهترین رژلبهای مایع را در اینجا ببینید.

529421_991.jpg

یکی از آرایشگران معروف به نام اشلی چوچی توصیه میکند که برای استفاده از رژلبهای مایع همیشه همراه خود یک قلم آرایشی مخصوص لب داشته باشید و از قلم خود رژ استفاده نکنید چون به نظر او همراه قلم اصلی مقدار مایع زیادی بیرون میآید که روی ل*ب.ه*ا قشنگ نمیشود و بهتر است با یک قلم جایگزین مقدار کمی رژ روی ل*ب.ه*ا بزنید و لبهایتان را زیبا کنید. در فهرست زیر بهترینها را به پیشنهاد اشلی میتوانید مشاهده کنید.

کرم لب بایت

529422_950.jpg

اشلی میگوید: من یک لب آلبالوییرنگ به همراه چشمانی با کمی برق طلایی بسیار دوست دارم. این کرم لب 4 برابر رژلبهای معمولی لب را پوشش میدهد و تنوع رنگی زیادی از صورتی روشن تا شرابی تیره را دربرمی گیرد.

رژ مایع گرلین مدل جی اکستریت

529423_427.jpg

ترکیبی میان مایع و جامد با عطروطعمی شیرین و بستهبندی مجلل که رنگهای زیادی از گل رز صورتی گرفته تا آلبالویی، همه را به شما ارائه میدهد.

رژلب مایع استیلا

529424_920.jpg

اگر طرفدار رژهای مات باشید یا براق فرقی نمیکند چون استیلا همه را پوشش میدهد. این رژلب با فرمولی حاوی ویتامین ای و روغن آووکادو، درعینحال که رنگ زیبایی به لب شما میدهد آن را تقویت نیز میکند.

رژ مایع میکآپ فور اور مدل آکوا

529425_948.jpg

این رژلب با الهام از رنگهای دهه 80 و 90 میلادی تولید و بهصورت دوطرفه طراحیشده است که یکطرف آن رژلب رنگی و یکطرف تثبیتکننده آن است. مطمئن باشید که این رژ کمرنگ نمیشود مگر اینکه خودتان با دست یا با یک پاککننده آرایش آن را تمیز کنید.

تووفیسد

529426_646.jpg

در فصل قبل خط چشمهای پررنگ مد شده بودند که حالا جای خود را به رژلبهای پررنگ دادهاند. مجموعه جدید رژلبهای متالیک تووفیسد با الهام از فلزات ذوبشده طراحیشدهاند و رنگهای هلویی، صورتی، بنفش و شرابی دارند.

رژلب حرفهای آرمانی

529427_483.jpg

رژلبهای مایع آرمانی هماهنگی خوبی میان ماتی و براقی به وجود آوردهاند و رنگهایی متفاوت، از پرتغالی گرفته تا صورتی روشن و قرمز کلاسیک، ارائه میدهند. این رژها روی لب بسیار راحت هستند و ماندگاری زیادی دارند.

لاک لب ریمل لندن مدل شوآف

529428_882.jpg

چوچی میگوید: من لبهای روشن به همراه چشمهایی بدون آرایش، حتی بدون ریمل، را خیلی دوست دارم. من کمی سایه سفید پشت خط مژهها میزنم تا چشمها برجسته شود و بعد ل*ب.ه*ا را با رژلبی کمرنگ میپوشانم. این رژلب نیمه مات که زیاد هم گران نیست، لبهای شما را با رنگهایی روشن و زیبا میپوشاند.

رژ مایع اوِرگلس

529429_709.jpg

فصل رفتن به دریا و ساحل نزدیک است پس از این رژلب استفاده کنید که درخشان است اما براق نیست. این محصول در دو سایز استاندارد و مسافرتی تولیدشده است که بتوانید همواره و در همهجا آن را همراه خود داشته باشید.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
129
پاسخ ها
0
بازدیدها
250
پاسخ ها
0
بازدیدها