فوتبال خارجی زلاتان: راهی را که شروع کردم، به پایان می‌رسانم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 76
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم منچستریونایتد با انتشار ویدیویی از تلاش فراوان و انگیزه های بالایش برای بازگشت به یونایتد صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان فصل گذشته بهترین گلزن یونایتد بود و موفق شد 28 گل برای این تیم به ثمر برساند. با این حال اواخر فصل دچار مصدومیت شدیدی شد که او را تا پایان سال 2017 از میادین به دور نگه می‌دارد. یونایتد در ابتدا پس از اتمام قرارداد زلاتان، اقدامی برای تمدید انجام نداد ولی حالا پس از گذشت چند ماه، زلاتان قراردادش را تمدید کرد. او با انتشار ویدیویی، از تلاش بسیارش برای به دست آوردن آمادگی بالا و انگیزه هایش برای کسب موفقیت با یونایتد صحبت کرد.

01183725.jpg

او در این ویدیو گفت:"چالش ها چیز جدیدی نیستند. من با آنها روبرو شده ام، تمام زندگی ام از آنها عبور کرده ام. گفتند که کارم تمام شده، دیگر نمی‌توانم ]به میادین [ برگردم، دیگر عطش لازم را ندارم. نه، من تصمیم می‌گیرم که چه زمانی کنار بکشم نه کس دیگری. تسلیم شدن هیچگاه گزینه من نبوده است. سخت تمرین می‌کنم و احساس قدرت می‌کنم، قدرتی که بتوانم بار دیگر پیراهن ] یونایتد [ را بپوشم و تمام تاریخ، امیدها و رویاهایشان را می‌شناسم. زمانش رسیده که کاری که آغاز کرده ام را به پایان برسانم. این مسیر ادامه دارد."

برخی موضوعات مشابه

بالا