فوتبال خارجی زلاتان: می‌خواهم قهرمان لیگ برتر شوم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 58
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم منچستریونایتد به بازگشت به میادین نزدیک است و مدعی شد که برای قهرمانی در لیگ تلاش خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فصل گذشته زلاتان با یونایتد، سه جام کامیونیتی شیلد، جام اتحادیه و لیگ اروپا را حذف کرد ولی به علت مصدومیت از اواخر فصل قادر به همراهی تیمش نبود. مصدومیت او همچنان کاملا بهبود نیافته ولی در مراحل آخر است و حال ستاره سوئدی مدعی شد که می‌خواهد قهرمان لیگ شود.

01244587.jpg

او گفت:" گفتم که باید برگردم و چیزی را که آغاز کردم به پایان برسانم. تمام کارهایی که در فصل اول انجام دادم، برای جام بود. پایانش آنطور که دوست داشتم نبود یا آنطور که کسی دوست داشته باشد. هدف ما قهرمانی لیگ برتر است. امسال با شروع رقابت ها برای من، کار پارسالم را یک سره می‌کنم"

زلاتان درباره اینکه بسیاری پس از مصدومیت اخیرش، فوتبال او را تمام شده می‌دانستند گفت:" در آن لحظات برای من راحت تر بود که بگویم بازخواهم گشت. چالش بزرگ سر راه من این بود که من هیچگاه مصدومیت جدی نداشتم و خیلی ها می‌گویند فوتبال من تمام شده است. وقتی این صحبت ها را می‌شنوم، به من انگیزه می‌دهد و باعث می‌شود با جدیت در چالش ها شرکت کنم."

برخی موضوعات مشابه

بالا