حوادث ایرانی زن ۲۷ ساله کرجی که عکس های عـریـان خودش را برای انتقام منتشر کرد!

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 448
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
زن جوان اهل کرج عکس های خصوصی اش را که با شوهرش گرفته بود به اشتراک گذاشت. این زن که در فکر انتقام از شوهرش بود دست به این عمل زشت زد. زن جوان که از طلاق عاطفی رنج میبرد برای انتقام از همسرش عکسهای خصوصیشان را منتشر کرد.

پارس ناز : سرهنگ «یزدان نیکنام» رئیس پلیس فتای استان البرز به شوک گفت: سیام فروردین ماه سالجاری مرد جوانی با مراجعه به پلیس فتا اظهار داشت عکس خصوصی وی و همسرش در شبکههای اجتماعی منتشر شده است.

1823284369.jpg

پلیس به دنبال شناسایی عامل انتشار عکسهای خانوادگی بود که مشخص شد همسر این مرد جوان به نام «ندا» خودش عکسهای خصوصیشان را منتشر کرده است.

بدینترتیب مرد جوان از همسرش شکایت کرد و او در بازجویی کارآگاهان پلیس فتا، انگیزه خود را انتقام عنوان کرد.این زوج جوان مدتها بود که در گرداب طلاق عاطفی به سر میبردند و متأسفانه زن جوان که از این مسأله خسته شده بود، برای انتقامگیری از شوهرش عکسهای خصوصیشان را منتشر میکند.

چند سال داری؟ ۲۷ سال.

چند وقت است ازدواج کردی؟ سه سال.

بچه هم دارید؟ نه بچهای نداریم.

علت اصلی انتشار عکسهای خصوصی و خانوادگیات چه بود؟ برای انتقام از شوهرم.

چرا تمایل داشتی از شوهرت انتقام بگیری؟ چون او هیچ علاقهای به من نداشت و از طرفی مرا هم طلاق نمیداد. من در خانه پدرم بودم و چند ماه در تنهایی زندگی میکردم که چنین کاری کردم.

با انتشار عکسهای خودت، آیا فکر نکردی حیثیت خودت هم زیر سؤال میرود؟ آنقدر میلم برای انتقام شدید بود که اصلاً به این چیزها فکر نمیکردم.

الان که در بازداشت هستی چه احساسی داری؟ پشیمان هستم، چون به خودم ضربه زدم.

زیرمیزی

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
83
پاسخ ها
0
بازدیدها
74
بالا