فوتبال خارجی زیدان: شرایط رونالدو مثل روز فینال است

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 101
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در مورد دیدار فردا شب تیمش برابر شیاطین سرخ صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کهکشانی ها در شرایطی به مصاف یونایتد می روند که رونالدو تازه به تمرینات بازگشته و ممکن است در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

شرایط تیم: "اوضاع ما مساعد است و مشتاقانه در انتظار شروع فصل هستیم. دیدار برابر یونایتد اولین بازی رسمی فصل است و ما مشتاق حضور در میدان هستیم. از لحاظ فیزیکی نیز در آمادگی کامل به سر می بریم و همه چیز آماده شروع شدن است."

کلید پیروزی برابر یونایتد: "فاکتورهای زیادی در این خصوص وجود دارد. ما آماده این بازی هستیم و اطلاعات زیادی در مورد رقیب خود داریم اما موضوع اصلی عملکرد ما در زمین خواهد بود."

01203207.jpg

شرایط رونالدو: "مطابق انتظار مسائل و سر و صداهای زیادی پیرامون رونالدو وجود دارد اما او آرام است. موضوعی که من را تحت تاثیر قرار داده است آمادگی فیزیکی رونالدو است، زیرا شرایط مانند 2 ماه قبل و فینال لیگ قهرمانان است اما باید ببینیم او بازی خواهد کرد یا خیر."

مصاحبه مورینیو: "علاقه ای برای پرداخت به صحبت های مورینیو ندارم و از نظر من فرقی بین رئال تحت هدایت من و او نیست. هر کدام از ما ترکیب خود را روانه میدان خواهیم کرد و شما کمی شعله این بحث را زیاد کرده اید اما من در این مورد صحبتی ندارم."

برخی موضوعات مشابه

بالا