اخبار موسیقی ایران سامان احتشامی بعد از صفر، چهار آلبوم منتشر می‌کند

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 109
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)][BCOLOR=rgb(235, 235, 235)]
سامان احتشامی بعد از صفر، چهار آلبوم منتشر می‌کند
سامان احتشامی پس از ماه صفر چهار آلبوم را با فضاهای مختلفی چون موسیقی ارکسترال، موسیقی فیلم و آنسامبل ایرانی منتشر خواهد کرد.
[/BCOLOR]
[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
به گزارش هنرنویس، سامان احتشامی، ضمن اعلام این خبر گفت: شرکت آوای باغ مهر در سال 1385 با هدف انتشار آثار صوتی تشکیل شد و تاکنون حدود 20 اثر منتشر کرده است. این آلبوم‌های منتشر شده شامل آثار خود من و موزیسین‌های دیگر می‌شود. در فعالیت جدید این شرکت تصمیم داریم چهار آلبوم از آثارم را پس از ماه صفر منتشر کنیم.
این آهنگساز و نوازنده پیانو در ادامه افزود: پیشتر دو اثر از آثارم را منتشر کرده بودیم و مورد استقبال قرار گرفته بود و جزو آثار پرفروش محسوب می‌شود اما طی 5 سال اخیر در بازار وجود نداشت. این بود که تصمیم به بازنشر آنها گرفته‌ایم.
وی همچنین عنوان کرد: یکی از این دو آلبوم، "باغ رویاها" است که براساس قطعاتی برای پیانو ساخته شده و شامل کمانچه و سازهای ضربی نیز می‌شود. این آلبوم با حضور بابک شهرکی، مسعود حبیبی، عمران فروزش و خود من تولید شده است.
سامان احتشامی گفت: آلبوم دیگر در این زمینه "آثار ارکسترال سامان احتشامی" است و شامل قطعاتی می‌شود که من برای ارکستر بزرگ نوشته‌ام. این اثر پیشتر توسط "آوای باغ مهر" و با همکاری "دیبا تراول" به عنوان اسپانسر این کار منتشر شده است. جای خالی این دو آلبوم را در میان سی‌دی فروشی‌های کمی که در سطح شهر وجود دارد احساس کردیم و از این رو بود که خواستیم این دو اثر را بازنشر کنیم.
این موزیسین در ادامه افزود: آلبوم "گریبان" با آهنگسازی من و با روایت کلام علی عمرانی که از بازیگران محبوبمان هستند سومین آلبومی است که پس از ماه صفر منتشر می‌کنیم. در رادیو یا تلویزیون معمولا یک آهنگ را پخش می‌کنند و عزیزانی روی آنها دکلمه می‌کنند؛ اما این دفعه برعکس عمل کرده‌ایم به طوری که ابتدا کلام اجرا شده و سپس روی آن موسیقی ساخته شده است. این اثر یک کار ارکسترال محسوب می‌شود.
وی همچنین عنوان کرد: چهارمین اثری که بعد از ماه صفر منتشر خواهیم کرد مربوط به موسیقی فیلم‌هایم می‌شود. یعنی در این 20 سال از میان موسیقی فیلم‌هایی که ساخته‌ام گلچینی را انتخاب کرده‌ایم که حدود 73 دقیقه می‌شود. البته در ابتدا قرار بود این موسیقی فیلم‌ها را در دو سی‌دی منتشر کنم منتهی دیدم بسیاری از این آثار قابل حذف هستند چراکه تصویر نداریم و شنیدن موسیقی فیلم بدون تصویر خودش یک حوصله و فرهنگ خاصی می‌خواهد.
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

بالا