اخبار سینما و تلوزیون سام درخشانی «موسی» سلحشور شد

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 244
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
سام درخشانی به عنوان بازیگر نقش «حضرت موسی(ع)» برای ایفای نقش در این سریال انتخاب شد.

2014012610382969-63.jpg

به گزارش سينماخبر ،این بازیگر سینما و تلویزیون، با تایید این خبر اعلام کرد که به عنوان یکی از گزینههای اصلی در نقش «حضرت موسی(ع)» انتخاب شده است اما این انتخاب هنوز به قطعیت کامل نرسیده است.

درخشانی که این روزها در سریال «آوای باران» ایفای نقش میکند، درخصوص پیشنهادهای جدید به وی برای بازیگری گفت: چندین کار پیشنهاد شده است، کارهایی که حتی قرار بود به پخش نوروزی برسد اما همه آنها را رد کردم به این دلیل که همه پشت سر هم اتفاق میافتاد.

او ادامه داد: صحبتهایی برای بازی در نقشی جدید شده است، اما سعی کردم بهترین و متفاوتترین انتخاب را داشته باشم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر خدا بخواهد سینمایی کار کنم بهتر خواهد شد.

بنا بر گزارش ايسنا، فرجالله سلحشور که سریال «یوسف پیامبر(ع)» را برای تلویزیون ساخته بود، به عنوان سازندهی سریال «حضرت موسی(ع)» هم معرفی میشود.

این کارگردان دربارهی سریال «حضرت موسی(ع)» خاطرنشان کرد، این سریال عظیمترین اثری است که تا به حال تاریخ دنیا به خود دیده است. این سریال علاوه بر روایت زندگی حضرت موسی(ع)، بحث محتوایی نیز دارد و ما قصد نداریم در این کار فقط راوی و قصهگو باشیم.

کارگردان سریال تلویزیونی «یوسف پیامبر(ع)» به خط قصهی سریال «حضرت موسی(ع)» اشاره کرده و گفته بود، این سریال قرار است از لحاظ زمانی، قبل از کودکی حضرت موسی(ع) تا پس از مرگش را به تصویر بکشد اما خط داستانی حول محور حضرت موسی(ع) است.

• پیشنهادات
  • ☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    درخشاني : حرفي درباره نقش موسي (ع) نزدهام

فرج ا... سلحشور خبر سام درخشاني مبني بر بازي او در نقش حضرت موسي (ع) را رد كرد. اين در حالي است كه درخشاني در گفت و گو با «باني فيلم» هرگونه اظهارنظري درباره سريال مذكور را رد ميكند.

201401271759582-1-2014126195252.jpg

به گزارش سينما خبر، روز گذشته سام درخشاني بازيگر سريال در حال پخش «آواي باران»در گفت و گويي با ايسنا اعلام کرد که به عنوان یکی از گزینههای اصلی در نقش «حضرت موسی(ع)» انتخاب شده، اما این انتخاب هنوز به قطعیت کامل نرسیده است.

اين خبر درخشاني بلافاصله با واكنش منفي اين كارگردان مواجه شد. سلحشور در اين باره به «نسیم» گفت: اینکه در برخی سایت ها آمده که نقش حضرت موسی(ع) به سام درخشانی پیشنهاد شده، حرفی دروغ است؛ حالا خواه سام درخشانی این را گفته باشد و یا رسانههایی که شانتاژ کار بوده و دنبال افزایش بازدید خود هستند.

وی افزود: اصلا هنوز به مرحله انتخاب بازیگر نرسيديم و حتی تا امروز یک گزینه را هم مد نظر نداریم و این خبر کذب محض است. من فعلا مشغول نگارش سناریو هستم و هرکسی در مورد انتخاب بازیگر هرچه گفته، دروغ گفته است.

سلحشور ادامه داد: این پروژه اصلا معلوم نیست چه سرمایه گذاری خواهد داشت و من به تکلیف الهی خود که همان نگارش یک سناریوی خوب و قرآنی است ادامه می دهم. وی در پایان گفت: اگر خداوند نظرش شامل حال من شود و من را مورد عنایت قرار دهد این فیلم ساخته می شود.

اما سام درخشاني با رد هرگونه نقل قول و صحبت از سوي خود درباره سريال موسي، مطالب منتشر شده در اين باره را رد ميكند.

درخشاني به «باني فيلم» گفت: من هيچ صحبتي با رسانهاي درباره اينكه بازي من در نقش حضرت موسي (ع) در سريالي به همين نام قطعي شده نداشتهام و هرگونه اظهارنظر قبلي در اين مورد را رد ميكنم. البته تماسي از سوي دفتر توليد اين پروژه داشتم، اما چون در حد حرف بود، هيچگاه اشارهاي به آن در جايي نكردم.

وي افزود: من تعجب كردم كه صحبتهايي از قول من در اين باره منتشر شده است. بر همين اساس چون صحبتي در اين زمينه نكردهام، لزومي نداشته كه كارگردان سريال موسي (ع) هم آن را تكذيب يا تأييد كند و بهتر بود ابتدا آن را با خود من مطرح ميكردند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    395
    بالا