چهره‌ ها ستاره های هالیوود و اعتیادهای جالب شان

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 195
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
این ستاره های هالیوود اعتیادهای عجیبی و غریبی دارند که ما در اینجا تعدادی از اعترافات آنها را برایتان آورده ایم.

1. سلما هایک- Salma Hayek

554707_277.jpg

این ستاره هالیوودی به تازگی به شیردهی اعتیاد پیدا کرده است. «من شبیه الکلی ها شده ام. مهم نیست خسته باشم یا اضافه وزن پیدا کنم، تنها چیزی که برایم اهمیت دارد، شیر دادن به فرزندم است. مدام به خودم می گویم فقط یک هفته دیگر، اما این یک هفته تبدیل به یک ماه و... بیشتر می شود. وقتی می بینیم که این کار چقدر برایم لـ*ـذت بخش است، نمی توانم رهایش کنم.»

2. آنا کندریک- Anna Kendrick

554708_677.jpg

ستاره فیلم «Pitch Perfect » اعتراف کرده که به بازی کامپیوتری « Angry Birds» معتاد شده است. «من ساعت ها پای این بازی می نشینم تا تمامش کنم. آیا درمانی برای آن وجود دارد؟»

3. آوریل لوین- Avril Lavigne

554709_893.jpg

این خواننده کانادایی نیز در اعترافات خود گفته است که به سایه زیاد چشم معتاد شده طوری که بدون آن احساس پوچی می کند.

4. شارلیز ترون- Charlize Theron

554710_257.jpg

علارغم ظاهر زیبای این بازیگر، او ادعا می کند که به غذاهای چاق کننده و سرخ کردنی علاقه دارد. «من عاشق تمام غذاهای سرخ کردنی هستم. حاضرم حتی کفشم را سرخ کنم و بخورم.»

5. شریل کول- Cheryl Cole

554711_163.jpg

شریل کول خواننده هالیوودی تا جایی که می تواند غذاهای سالم مصرف می کند. او معتقد است که آب هویج برای سلامتی خوب است به همین دلیل روزی 8 لیوان آب هویج می خورد.»

6. جسیکا سیمپسون- Jessica Simpson

554712_169.jpg

جسیکا سیمپسون هیچگاه سیگاری نبوده اما در گذشته اعتیاد شدیدی به جویدن آدامس نیکوتین داشته است. او در این باره می گوید: «آدامس نیکوتین بخشی از اعضای دهان من محسوب می شد.»

7. لیلی آلن- Lily Allen

554713_785.jpg

این ستاره پاپ انگلیسی می گوید که مدتی به اینترت معتاد شده بود. «من واقعا به طرز وحشتناکی از اینترنت استفاده می کردم طوری که آن را با اعتیاد به الـ*کـل و مواد مخـ ـدر برابر و برای سلامتی ام مضر می دانستم.»

8. رابرت پتینسون- Robert Pattinson

554714_120.jpg

او به نوشابه رژیمی اعتیاد دارد طوری که یک بار 300 قوطی از آن را با هم در سطل آشغال خانه خود خالی کرد.

9. سایمون کاول- Simon Cowell

554715_312.jpg

سایمون کاول علاقه خاصی به «Angel Delight» (یک نوع دسر انگلیسی که با شیر مخلوط و تبدیل به موس می شود) دارد. او حداقل 5 بسته از آن را روزانه مصرف می کند.

10. اسنوکی- Snooki

554716_556.jpg

این ستاره تلویزیون اعتیاد شدیدی به برنزه کردن رنگ پوست خود دارد طوری که ساعت های زیادی را زیر آفتاب می گذراند. تنها دورانی که این اعتیاد را ترک کرد، دوران بارداری اش بود، آن هم به اصرار مادرش. او حتی عکسی از دوران بارداری خود منتشر کرد و زیر آن نوشت: «اوه! ببینید رنگ پوستم چه رنگی است!»

11. هایدی مونتاگ- Heidi Montag

554717_641.jpg

این ستاره تلویزیونی به جراحی پلاستیک اعتیاد دارد. او در سال 2010، 10 عمل زیبایی را در 1 روز انجام داد.

12. جسی آیزنبرگ- Jesse Eisenburg

554718_576.jpg

جسی آیزنبرگ آنقدر به نگهداری از گربه های بی سرپرست علاقمند شده که آن را اعتیاد می خواند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
4
بازدیدها
150
بالا