فوتبال خارجی سرمربی برایتون: متاسفانه علیرضا فریب دادن داور را بلد نبود!

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 115
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
پیش نوشت:پی نوشت بخونید لطفا

سرمربی برایتون معتقد است واکر باید به دلیل برخورد غیر ورزشی با علیرضا جهانبخش از زمین بازی اخراج می‌شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از گاردین، کریس هاچتون، سرمربی برایتون بعد از شکست تیمش برابر منچسترسیتی با اشاره به برخورد کیل واکر با علیرضا جهانبخش، گفت‌: متأسفانه علیرضا فریب دادن داور را بلد نبود و نتوانست پیاز داغ این صحنه را زیاد کند. ما در گذشته دیدیم بازیکنانی که در این مواقع قرار می‌گیرند، سرشان را می‌گیرند و به زمین می‌افتند ولی در این صحنه چنین اتفاقی رخ داد و از نظر من نیروی کافی به اندازه لازم وجود داشت و مدافع حریف باید از زمین اخراج می‌شد. پیش از این ناراحت و ناامید شدم که VAR هم مورد استفاده قرار گرفت.

سرمربی برایتون در پایان، اضافه کرد: به نمایش بازیکنانم در این دیدار افتخار می‌کنم. متأسفانه خیلی زود دروازه ما باز شد و همه فکر می‌کردند که شکست سنگینی در انتظار ما است ولی ما موقعیت‌های خوبی در این مسابقه داشتیم و نتوانستیم از آن به نحو احسن بهره ببریم.

منبع:سایت نود

پ.ن1:اول بگم ک چقدر از خوندن این خبر احساس غرور کردم
خب ما الان لژیونرهای زیادی داریم اما خب لیگ برتر انگلیس یه چیز دیگس
و خب فکر کنم بعد علی دایی و علی کریمی و مهدوی کیا و میناوند و ... دیگه لژیونر اینطوری نداشتیم

پ.ن2:ای بابا آقای سرمربی چه انتظاری از این بچه داری؟فریب داور؟!اونم علیرضا؟!
این بچه آرومه،ساده اس
والا این بچه چیزیشم باشه میگه من چیزیم نیست
نهایت کاری ک کرد اون جمله ای بود ک موقع پنالتی به رونالدو گفت و کارما و اینا

پ.ن3:کلا خبر فوتبال خارجی کم میذارم چون اصولا نظری دربارشون ندارم و فقط بازی ها و اخبار و دنبال میکنم اما دیگه این یکی رو خوندم خندم گرفته بود گفتم بذارم

پ.ن4:این دیدار در جام حذفی انگلیس بود ک علیرضا 70 دقیقه بازی کرد و در نهایت برایتون 0-1 به منچستر سیتی باخت

پ.ن5:باید بگم مردم غیور کشورمون بعد این اتفاق حماسه ای در صفحه اینستاگرام کیل واکر آفریدن و خیلی مورد لطف و محبت قراردادنش(!) انقدر ک کامنتاش از 500 تا به حدود 20000 تا رسید

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204

برخی موضوعات مشابه

بالا