فوتبال خارجی سرمربی سابق هامبورگ: فقط به امارات میاندیشم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 135
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، تورستن فینک سرمربی سابق تیم هامبورگ که اکنون 48 ساله است، ساعتی پیش در گفتوگویی اظهار داشت: دو سه پیشنهاد سرمربیگری در اروپا دارد و چند پیشنهاد هم از حوزه خلیج فارس اما تمایل بسیار بیشتری دارد که به امارات متحده عربی برای سرمربیگری برود.این سرمربی که سابقاً به عنوان هافبک در تیمهای بایرنمونیخ و تیمملی آلمان غربی بازی میکرد، اکنون سرمربی آپوئل نیکوزیای قبرس است.فینک درباره آینده نزدیک خود گفت: تصمیم دارم آپوئل را به مقصد لیگ خلیج امارات ترک کنم، زیرا در آنجا امکانات خوبی به من میدهند و میتوانم با آرامش به کارم بپردازم. امارات متحده بهترین گزینه من است. کشوری است که از هر جنبهای که لحاظ کنیم، رو به سوی پیشرفت دارد، بالاخص من شخصاً بررسی کردم که فوتبال در آن کشور، پرسرعت و پرشتاب است و بازیکنان خوبی در آنجا هستند.او افزود: تا به حال در آلمان، سوئیس و قبرس بودهام و حالا میبینم که به تجربه حضور در حوزه خلیج فارس هم نیاز دارم. علاقه فراوانی دارم که مردمان و ملیتهای متفاوت را ببینم. حضور در خاورمیانه بیشک برای من مهم و به یاد ماندنی خواهد بود. من چند پیشنهاد از اروپا و بالاخص از کشور خودم دارم اما ترجیح میدهم در خاورمیانه باشم.

برخی موضوعات مشابه

بالا