فوتبال داخلی سروری: نویدکیا اگر قصد خداحافظی داشت نباید به اردو می‌رفت تا جو به هم بریزد

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 157
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص نتایج ضعیف سپاهان گفت: عدم ثبات مدیریت در روند تیمی تاثیر می‌گذارد. وقتی در راس ثبات نباشد طبیعی است که هرچند وقت یکبار تغییراتی در همه بخش‌های به وجود بیاید. با این حال چون طاهری ورزشکار بوده و سروکله زدن با بازیکن را بلد است و چون با ورزش عجین بوده می‌تواند موفق باشد. این در حالی است که اگر الان باقریان را در خیابان ببینم به عنوان سرمربی تیم امید سپاهان او را هرگز نمی‌شناسم چون فقط مدیرعامل سابق را یک بار و در یک جلسه 10 دقیقه‌ای مشاهده کردم. بنابراین وقتی به عنوان مربی یکی از تیم‌های پایه مدیرم را ندیده‌ام و او را نمی‌شناسم، این مدیر چگونه می‌تواند موفق باشد.
[/BCOLOR]
وی در مورد بازی شب گذشته مقابل ذوب آهن گفت: سپاهان اصلا در حد و اندازه‌های اسم این تیم نبود. این تیم در یک مقطع حرف اول را می‌زد اما تغییر مدیریت باعث شد روز به روز تضعیف شود و متاسفانه امروز در این باشگاه روابط حاکم است تا ضوابط.
[/BCOLOR]
سروری گفت: برای موفقیت باید ابزار آن را داشت. شاید شما در تفکرتان برای کسب نتیجه بازیکنانی را در اختیار داشته باشید اما باید ببینید که این بازیکنان به عنوان ابزار پاسخگوی نیازتان خواهند بود یا خیر.
[/BCOLOR]
وی در مورد اینکه بازیکنان را مربی انتخاب می‌کنند یادآور شد: قاعدتا یکسری بازیکن از سال قبل در تیم می‌مانند و دست مربی برای آوردن بازیکن جدید خیلی باز نیست از سویی دیگر وقتی شما تیم را جوان می‌بندید غیر ممکن است در سال اول نتیجه بگیرید. در همین بازی شب گذشته فقط نویدکیا و به نوعی حاج صفی از سال گذشته در ترکیب حضور داشتند.
[/BCOLOR]
پیشکسوت سپاهان گفت: سپاهان در روزی که فوق العاده بد بود با ذوب آهنی بازی کرد که عالی بود و شانس آورد که 6 گل دریافت نکرد. جالب اینکه اگر تبریزی باهوش بود می‌توانست به تنهایی 4 گل بزند.
[/BCOLOR]
وی در مورد صحبت های ویسی و انتقاداتی که بعد از بازی داشت گفت: برای ویسی احترام خاصی قائلم اما محرم هم بازیکن بزرگی است و باید ببینیم که به عنوان یک بازیکن تاثیرگذار امسال چه اندازه به سپاهان کمک کرد. بنابراین اگر من هم جای نویدکیا بودم ترجیح می‌دادم خداحافظی کنم و مثل بسیاری از مربیان به کلاس‌های مربیگری بروم از این حیث به سپاهان کمک کنم.
[/BCOLOR]
سروری در مورد اینکه هواداران خداحافظی نویدکیا را قبول ندارند گفت: در این خصوص بهترین مثال فرهاد مجیدی است که در اوج خداحافظی کرد. آیا بازیکنی که این همه افتخارات دارد باید به 5 دقیقه بازی کردن بسنده کند؟ بنابراین اگر هواداران نویدکیا را دوست داشته باشند باید اجازه دهند در اوج برود تا محبوبیتش هم حفظ شود در غیر این صورت هر بازیکنی باشد محبوبیتش را از دست می‌دهد.
[/BCOLOR]
وی در مورد اتفاقات بعد از بازی و برخورد حاج صفی با نویدکیا گفت: تفاوت فوتبالیست‌های اروپایی و ایرانی در رفتارشان است. یک اروپایی تمام رفتارش زیر ذره بین است اما اینجا یک کاری انجام می‌دهند و سپس پشیمان می‌شوند از سوی دیگر نویدکیا اگر می‌خواست خداحافظی کند اصلا نباید به اردو می‌آمد تا جو را به هم بریزد و باید این موضوع را به باشگاه اعلام می‌کرد و باشگاه هم تصمیم لازم را در این خصوص می گرفت.
[/BCOLOR]
کاپیتان اسبق سپاهان در مورد دروازه‌بانی ضعیف لی اولویرا گفت: معتقدم که باید از سال گذشته از بین احمدی و یا گردان یک نفر می‌ماند چون اگر یک دروازه‌بان احساس کند تحت هر شرایطی فیکس است میلش به تمرین از بین می‌رود. البته جزو جذابیت‌های فوتبال است که یک گلر این طور توپ را کنترل کرده و در نهایت گل بخورد. اما او دو توپ خوب هم گرفت با این حال فکر می‌کنم این دروازه‌بان شرایط ایده‌الی برای قرار گرفتن در درون دروازه سپاهان را ندارد.
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

بالا