موافقت شده سلول بنیادی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

نسترن محمدی کیا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
234
امتیاز واکنش
964
بسم الله الرحمن الرحیم

** توجه مهم : قبل از پر کردن فرم درخواست تغییرات در تالار ، حتما تاپیک : قوانین درخواست تغییرات در تالار را به دقت مطالعه کنید ، بدیهی است موارد بدون رعایت قوانین رد خواهند شد .

»» لینک قوانین درخواست تغییرات در تالار : https://negah-dl.ir/threads/276396

عنوان درخواست : سلول بنیادی

نام تالار : درمان سلولی و سلول بنیادی

نوع درخواست : ایجاد تالار

متن درخواست : با سلام خدمت ناظران و عوامل این سایت پر مخاطب من نسترن محمدی کیا هستم محقق در باره موضوع سلول های بنیادین که یکی از به روز ترین مطالب علم پزشکی هسنش که می تونه درمان خیلی از بیماری ها رو به صورت پیشرفته جلو ببرد

سایر توضیحات : من با خوندن تالار پزشکی به این موضوع پی بردم که اطلاعات جامع و کاملی درباره شاخه های مختلف پزشکی در این سایت نوشته میشه اما بسیاری از بیماری هایی که در این شاخه های پزشکی وجود داره با سلول درمانی حل میشه و هیچ اشاره ای به این مسیله مهم متاسفانه هیچ جایی نشده.

من به عنوان کسی که المپیاد این علم به روز که هم از ریاضی و هم از علوم تجربی سر رشته داره رو شرکت کردم دارم به این بحث نگاه میحنم
امییدوارم که بتونیم همکاری خوبی با هم داشته باشیم

قبول قوانین بله

* تذکر : تنها یک بار درخواست خود را به صورت صحیح ارسال کنید ، در صورت ارسال درخواست تکراری ، درخواست های شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت .

• پیشنهادات
  • Z

Zhinous_Sh

مهمان
    سلام خانمی،
    وقتتون بخیر.
    صحبت‌های شما در رابـ ـطه با سلول‌های بنیادی درست هست؛ بنده هم به این علم آشنایی لازم رو دارم و از اهمیت‌اش خبر دار هستم.
    اما با توجه به این‌که انجمن نگاه دانلود، انجمن تخصصی “رمان و پرورش نویسنده‌ها” هست، لازم دیده نشده که تمام بخش‌ها به صورت تخصصی گسترش پیدا کنند!
    و می‌شه گفت بخشی ضروری برای انجمن ما نیست!
    اما با این درخواست‌تون من به دلیل گفته‌هاتون موافقت می‌کنم؛ لیکن امیدوارم که این ساب تالار به خوبی پوشش داده بشه.
    موفق و مؤید باشید.:aiwan_lggight_blum:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا