VIP سوالات و مشکلات کامپیوتری شما

rahaw79

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
68
امتیاز واکنش
597
  • پیشنهادات
  • Mojtaba

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,741
    امتیاز واکنش
    43,440
    شما برای خارج کردن این فایل از حالت زیپ ، ابتدا باید بر روی سیستم خودتون نرم افزار Winrar و یا نرم افزار 7Zip رو نصب کرده باشید ، و از طریق اونها میتونید فایل های فشرده رو از حالت فشرده خارج کنید .

Mojtaba

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,741
    امتیاز واکنش
    43,440

نرم افزار Winrar اگر فایل ناقص دانلود بشه و یا در حین دانلود بیت هایی از فایل جا به جا بشه ، از حالت فشرده خارج نمیکنه و ارور میده ، اما با استفاده از سیستم Repair ای که در این نرم افزار تعبیه شده میتونید فایل ناقص و خراب تون رو ( در صورت امکان ) Repair کنید و از حالت فشرده خارج کنید .
    ( به طور مثال اگر فیلمی رو به صورت فشرده دانلود کردید و در قسمتی از فایل بیتی جا به جا شد ( فایل دانلودی خراب و یا ناقص شد ) ، Winrar فایل شما رو از حالت فشرده خارج نمی کنه ، مگر اینکه Repair بشه و اگر Repair نشه مجبورید دوباره دانلود کنید ) .

اما نرم افزار 7Zip در هر صورت فایل شما رو از حالت فشرده خارج میکنه ، چه ناقص دانلود کرده باشید و چه کامل دانلود کرده باشید .
    (به طور مثال اگر فیلمی رو به صورت فشرده دانلود کردید و در قسمتی از فایل بیتی جا به جا شد ، ( فایل دانلودی خراب و یا ناقص شد ) ، نرم افزار 7Zip فایل شما رو از حالت فشرده خارج میکنه ولی قسمتی از فیلم شما دیده نمیشه و پریده ( همون قسمتی که خراب و یا ناقص شده ) ).

تفاوت دو نرم افزار بدین گونه هست .

فرزانه رجبی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    927
    امتیاز واکنش
    12,139
    سلام،ببخشید من یک سری فیلمو عکس داشتم روی فلش که اونا رو روی یه سی دی خام منتقل کردم، الان با اینکه سی دی رو خارج کردم ولی بازم همون فیلمو عکسا توی درایو مربوطه هست،اگر پاکشون کنم اتفاقی میفته؟ یا بعد از هربار گذاشتن سی دی دوباره همین مشکل هست؟

Mojtaba

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,741
    امتیاز واکنش
    43,440

علیکم السلام ،
    فایل های مربوطه رو اگر به صورت کامل به سی دی منتقل کردید و به صورت کامل رایت شده ، می تونید از مابقی جاها من جمله سایر درایو ها اقدام به حذف فایل ها کنید ، دقت کنید که فایل ها حتما روی سی دی رایت شده باشند و وقتی سی دی رو در دی وی دی رام قرار میدید ، در درایو مربوطه فایل ها نمایش داده بشه .

M*A*H*A*K

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    441
    امتیاز واکنش
    5,847
    سلام خسته نباشین...چند وقتیه که لب تابم دچار مشکل شده و نمی تونم درستش کنم...چند وقت پیش میخواستم یه رمان پی دی اف رو تو لب تابم باز کنم که رمان رو باز نکرد و فهمیدم که فایل رمانم حذف شده بعد زدم باز کردن فایل با پی دی اف که برنامش تو لب تابم هست اسم برنامه adoble هستش که خواستم باهاش فایل وباز کنم همین که زدم تمام برنامه هام به صورت adoble در اومد تمام بازی هام تو صفحه ی لب تاب ووردم ...اینترنتم کلا همش متاسفانه نمی تونم درست کنم شما میتونین کمکم کنید؟

Mojtaba

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,741
    امتیاز واکنش
    43,440

علیکم السلام ،
    ببینید برای پسوند های مختلف نرم افزار های مختلف در ویندوز اجرا میشن ، اگه نرم افزار های دیفالت ویندوز تون بهم ریخته ، باید تک تک درست کنید ، اگر ویندوز 10 داشته باشید ، قسمتی هست که در اونجا تمامی پسوند ها تعریف شدن و از اونجا میشه همه رو درست کرد ، اگر ویندوز تون 10 نیست باید تک تک درست کنید .
    به طور مثال روی یک فایل .pdf راست کلیک میکنید ، Open With ، گزینه ی آخر Choose Another App بعد یک لیست نرم افزار میاره ، حالا اونجا باید به طور مثال Adobe Reader رو انتخاب کنید ، سپس تیکِ Always use this app to open .pdf files رو بزنید .
    به طور مثال روی یک فایل .mp3 راست کلیک میکنید ، Open With ، گزینه ی آخر Choose Another App بعد یک لیست نرم افزار میاره ، حالا اونجا باید به طور مثال KM Player رو انتخاب کنید ، سپس تیکِ Always use this app to open .mp3 files رو بزنید .

M*A*H*A*K

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    441
    امتیاز واکنش
    5,847
    سلام...من متوجه حرفتون شدم قبلا امتحان کرده بودم ولی منظور من برنامه هامه نه فایلایی که تو کامپیوتر هستش...وقتی میخوام بازشون کنم تمام آیکون برنامه هام یک شکل میشن...فیلماو فایلای mp3باز میشن ولی خوده برنامه هام نه .
    d1b47e32-283d-8b55-0000-015b0e6f7d35

Z A H R A

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    400
    امتیاز واکنش
    2,403
    سلام.
    وقت بخیر.
    لپ تاپ من یه مشکل پیداکرده.زمانی که روشنش می کنم یه صفحه برام بالا میاد.باید حتما یکی از دکمه های کیبوردو بزنم تا وارد ویندوز بشم.اگه نزنم بعد از 10 ثانیه به طور خودکار دوباره ری استارت میشه.این تصاویر اون صفحه هست:
    IMG_2212.JPG IMG_2214.JPG
    ممنون میشم اگه کمکم کنید:)
    ببخشید که کیفیت تصاویر خوب نیست
    با تشکر

بالا