فوتبال خارجی سولسشر: نمی‌توانم برای بازی با PSG صبر کنم

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 92
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
اوله گونار سولسشر، سرمربی موقت منچستریونایتد مدعی شد که نمی‌تواند برای تقابل با پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان صبر کند.

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ سرانجام ژوزه مورینیو را اخراج کردند و اوله گونار سولسشر را به عنوان جانشین، روی نیمکت خود نشاندند. مورینیو در این فصل ضعیف ترین نتایج 28 سال اخیر باشگاه را کسب کرده بود و آنها 19 امتیاز با صدر جدول فاصله داشتند. یونایتد در چمپیونزلیگ باید به مصاف پاری سن ژرمن برود که خود را تیم بسیار قدرتمندی نشان داده و به عنوان صدرنشین گروهش صعود کرده است. حال سولسشر مدعی شد که نمی‌تواند برای این بازی صبر کند.

01364965.jpg

او گفت:" شما می‌دانید که روز دوشنبه قرعه کشی انجام شد. من در حال تماشا بودم و نمی‌دانستم در یونایتد چه خبر است. گاهی فکر می‌کنید پاری سن ژرمن عجب فرصت فوق العاده ای است. این بازی‌ها شب های فوق العاده الدترافورد را رقم می‌زنند؛ شب‌های طوفانی که مربیانی مثل فرگوسن راجع به آن صحبت می‌کنند. باید مقابل بازیکنان بااستعدادی بازی کنیم و تیممان نیز متشکل از بازیکنان بااستعداد است. باید مقابل نیمار، کاوانی و امباپه بازی کنیم. این شب ها برای منچستریونایتد ویژه هستند. نمی‌توانم برای این بازی صبر کنم؛ ولی پیش از آن، بازی‌های زیادی منتظر ماست."

برخی موضوعات مشابه

بالا