چهره‌ ها سوژه شدن نحوه بچه داری بازیگر سرشناس از دخترش!

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 208
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
286.jpg

عکسی رایان رینولدز با نوزاد کوچکش در شبکه های اجتماعی سوالات بسیاری در ذهن مخاطبان، درباره توانایی این بازیگر برای مراقبت از این کودک ایجاد کرده است.
[h=2]عکس رایان رینولدز و دخترش[/h]
رایان رینولدز ryan reynolds بازیگر سینمای هالیوود برای نخستین بار صاحب فرزند شده، بنابراین از او انتظار نمیرود که در امر نگهداری از کودک خود چندان بدون اشتباه ظاهر شود. اما اشتباه او در حمل کودکش و عکسی که از این اشتباه در شبکههای اجتماعی منتشر شد او را وادار به توضیح درباره این عکس کرد.
در این عکس او دخترش را به گونهای به خود بسته که تنها پاهای نوزاد دیده میشود، و این احساس را به بیننده میدهد که نوزاد در وضعیت بدی قرار گرفته است.​
ryan-reynolds-0033.jpg

این بازیگر 38 ساله با حضور در برنامه تلویزیونی «Today امروز» گفت : «قبول دارم که نوزاد را به صورت صحیح در نگهدارنده قرار نداده بودم، این اولین تجربه پدر بودن من است. این اولین اشتباه من نبود و مطمئن باشید، آخرین اشتباه هم نخواهد بود. این اولین باری بود که از این وسیله استفاده میکردم، پس از آن دیگر این اشتباه را تکرار نکردم.»

رینولدز در ادامه اضافه کرد: «فرزند هدیهای از جانب خدا، برای هر پدر و مادر است. هر بار که به دخترم نگاه میکنم، شگفتانگیزترین موجود جهان را میبینم. اما در هر حال گاهی اشتباهاتی مانند این پیش میآید و من سعی میکنم با شوخی و خنده از کنار آن رد شوم»

سیمرغ
منبع: khabaronline.ir

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
10
بازدیدها
648
پاسخ ها
2
بازدیدها
222
بالا