فوتبال داخلی سیدجلال حسینی اولین خرید پرسپولیس

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 159
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
خبرگزاری تسنیم: سیدجلال حسینی بعد از نشست صبح امروز (چهارشنبه) خود با محمدحسین نژادفلاح با باشگاه پرسپولیس به توافق نهایی رسید.

جلسه حسینی با قائم مقام باشگاه پرسپولیس دو ساعت زمان برد و در نهایت طرفین اعلام کردند با یکدیگر به توافق نهایی رسیده و مدافع تیم ملی فصل آینده مجدد پیراهن پرسپولیس را برتن خواهد کرد.

• پیشنهادات
  • *SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    [h=1]حسینی: در مورد پرسپولیس چیز بدی نگفتم[/h]

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد از حرفهای او در مورد بازگشت به تیم پرسپولیس بد برداشت شده است.

خبرگزاری تسنیم: سیدجلال حسینی در پایان نشست دو ساعته خود با محمدحسین نژادفلاح اظهار داشت: خدا را شکر جلسه خیلی خوبی با نژادفلاح داشتیم و به مدت دو ساعت حرفهای یکدیگر را شنیدیم.

وی افزود: من پیش از این در خصوص پیوستن به پرسپولیس اعلام کرده بودم این تیم باید قوی بسته شود اما متأسفانه یکسری از افراد حرفهای مرا بد برداشت کردند. خوشبختانه نژادفلاح خیلی خوب این نظر مرا درک کرد و همه صحبتهایم را شنید.

مدافع تیم ملی با تأکید بر اینکه قائم مقام باشگاه پرسپولیس میداند که این تیم باید در نقلوانتقالات به خوبی تقویت شود، یادآور شد: توقع از پرسپولیس خیلی بالاست و هواداران انتظار دارند که تیم در نقلوانتقالات بهتر بسته شود. در این راه باشگاه پرسپولیس نیاز به حمایت مسئولان دارد. همه باید کمک کنند تا باشگاه در این مقطع مهم به اهدافش برسد. نژادفلاح با اهداف خوبی به پرسپولیس آمده است. او باید مورد حمایت قرار بگیرد تا به اهدافش در باشگاه دست یابد.

حسینی در واکنش به اینکه نژادفلاح اعلام کرده با او در خصوص مسائل مالی صحبتی نکرده است، تأکید کرد: صددرصد همینطور است. ما در مورد مسائل مالی خیلی کم بحث کردیم و بیشتر حرفهای ما در این مورد بود که پرسپولیس در فصل نقلوانتقالات خوب بسته شود. من قبلاً هم در مورد پرسپولیس حرفهای غیرمنطقی نزدم و خوشبختانه نژادفلاح حرفهای مرا به خوبی درک کرد. در واقع در این جلسه هر دو طرف شفافسازی کردیم و در مورد مسائل مختلف تیم صحبت کردیم. توقع هواداران از تیم بالاست و انشاءالله همه در کنار هم تلاش کنیم تا تیم به بهترین شکل بسته شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا انتقالش به پرسپولیس قطعی است یا نه، گفت: نژادفلاح در این مورد توضیحات لازم را میدهد. هر مسئلهای که لازم باشد او مطرح خواهد کرد.

مدافع تیم ملی در خاتمه اظهار داشت: از شما خبرنگاران خواهش میکنم اگر انتقال من به پرسپولیس را ترکاندن بمب از سوی باشگاه میدانید در خصوص خریدهای بعدی تیم این جمله را بیان نکنید، چرا که فشار را روی بازیکن زیاد میکند.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    [h=1]نژادفلاح: پرسپولیس خانه حسینی است[/h]

قائممقام باشگاه پرسپولیس گفت: شک نکنید سیدجلال حسینی فصل آینده در تیم فوتبال پرسپولیس بازی خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: محمدحسین نژادفلاح پس از جلسه 2 ساعته خود با سیدجلال حسینی اظهار داشت: مذاکرات خوبی با او انجام دادیم وهیچ چیزی مانع این نمیشود که سیدجلال به پرسپولیس نیاید زیرا او دل و روح و روانش با پرسپلولیس است. شک نکنید او در فصل آینده در پرسپولیس بازی خواهد کرد.

وی در مورد اینکه آیا در خصوص مشکل مالیاتی او هم صحبتی شد یا خیر،گفت: مشکل مالیاتی سیدجلال به باشگاه دیگری مربوط میشود. حسینی متعلق به پرسپولیس است و خانه اول و آخر او خواهد بود. به همین دلیل هم از او خواهش کردم تا از نزدیک با یکدیگر صحبتهایی داشته باشیم. هواداران پرسپولیس انتظار داشتند او زودتر از اینها به این تیم بیاید.

قائممقام باشگاه پرسپولیس یادآور شد: قسمت اعظم جلسه ما مربوط به خود سیدجلال نبود زیرا فکر میکنم او آنقدر بزرگ است که نیازی به این نیست که نسبت به قرارداد با او صحبت کنیم. سیدجلال قبلا در پرسپولیس بازی کرده و شرایط را میداند. ما هم سعی میکنیم با قدرت فصل آینده را آغاز کنیم و تیم قدرتمندی ببندیم و برای این موضوع باید سیدجلال یکی از اولینها باشد که به تیم اضافه شود.

نژادفلاح تصریح کرد: هیچ اختلافی بین ما وجود ندارد. امیدوارم پاقدم حسینی که همواره در هر تیمی بوده توانسته آن را به قهرمانی برساند برای پرسپولیس هم خوشیمن باشد. من اولین فرد را که با او مذاکره کردم سیدجلال بود زیرا هم کسوت او و هم بزرگی وی باعث شد چنین تصمیمی بگیرم.

وی در مورد اینکه چه زمانی با سیدجلال قرارداد امضا شد، گفت: هفته آینده امیدوارم قرارداد با او را امضا کنیم.

قائممقام باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه رقم قرارداد سیدجلال با پرسپولیس چقدر است، گفت: من قرارداد سفید با او امضا میکنم. سیدجلال هم قرارداد سفید با من امضا خواهد کرد. مسائل مالی مانعی برای حضور سیدجلال حسینی در پرسپولیس نخواهد بود. ما این اعتماد را به هم داریم که قرارداد سفید مقابل هم بگذاریم و امضا کنیم. کدام بازیکن بزرگتر از سیدجلال که به پرسپولیس بیاید.

وی ادامه داد: سیدجلال به پرسپولیس احساس تعلق میکند و حرفهای است و شرایط را میسنجد و میداند چقدر حضورش در پرسپولیس هواداران را خوشحال میکند. هواداران زیادی مطالبه آوردن سیدجلال را به پرسپولیس داشتند و دلهای بزرگی دعا کردند تا سیدجلال به پرسپولیس بیاید.

نژادفلاح در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه شما با بمب بزرگی نقل و انتقالات زیادی را شروع کردید و بعد از این چه خواهید کرد، گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است من به هواداران قول دادم که تیم را برای قهرمانی ببندم حتی اگر یک روز هم در پرسپولیس باشم کارم را انجام میدهم. متاسفانه پرسپولیس در این چند سال قهرمان نشده و تا نائب قهرمانی پیش رفتیم اما به قهرمانی نرسیدیم. من به هواداران اطمینان میدهم و انشاءالله که پرسپولیس که فصل آینده قهرمان میشود.

قائممقام باشگاه پرسپولیس در مورد مدت قرارداد سیدجلال حسینی با این باشگاه گفت: من از سیدجلال حسینی خواهش کردم که فوتبالش را در پرسپولیس تمام کند و او این حق را ندارد که بعد از پرسپولیس به تیم دیگری برود و فوتبالش را با پرسپولیس تمام خواهد کرد.

وی در مورد اینکه فکر میکردید رفتار سیدجلال خوب باشد، گفت: من همیشه در طول تاریخ فوتبال رفتار سیدجلال حسینی را با علاقمندی دنبال میکردم. سیدجلال یکی از بازیکنان بزرگ است و هرگز از رفتار خوبش غافلگیر نشدم. سیدجلال پرسپولیس را به خاطر دل هواداران انتخاب کرد من دوست داشتم نکاتی را به سیدجلال بگویم و به سیدجلال هم نکات زیادی بشنوم. سیدجلال پرسپولیس را دوست دارد. شرایط برای حضور پرسپولیس سخت نبود و آسان بود.

وی ادامه داد: در جلسه 2 ساعته ما فقط دقایقی به موضوع خود سیدجلال اختصاص داشت. 2 تا 4 دقیقه به مسئله خود سیدجلال پرداختیم و او به من اختیار تام داد که قرارداد را امضا کنم. بقیه دقایق جلسه مربوط به مشورتهایی بود که من از سیدجلال گرفتم ونکاتی را به او گفتم. البته خود سیدجلال بازیکن حرفهای است و از من هم تعلق خاطر بیشتری به پرسپولیس دارد و برای پرسپولیس هم بیشتر از من زحمت کشیده اما دوست داشتم نکاتی را سیدجلال از من بشنود و من هم از سیدجلال نکاتی را بشنوم. سیدجلال آدم صاحب تحلیلی است و در رفتارش استراتژی دارد و او بازیکن بزرگی است.

وی در پایان گفت: با حضور سیدجلال حسینی بازیکنان بزرگ دیگر هم به حضور در پرسپولیس ترغیب میشوند. به طور مثال چون که صد آید 99 هم پیش ماست. این عملکرد قوی در ابتدای کار نشان میدهد که ما قصد داریم تیمی برای قهرمانی ببندیم و خیال هواداران آسوده خاطر میشوند.

برخی موضوعات مشابه

بالا