فوتبال داخلی سید صالحی: اهواز را جهنم تیمهای لیگ می کنیم

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 124
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
[h=2] مهدی سید صالحی برای یک فصل با استقلال اهواز قرارداد بست. او معتقد است که با حمایت هواداران مشتاق اهوازی، این تیم نتیجه می گیرد. [/h]
00998266.jpg

سید صالحی به خبرنگار "ورزش سه"، گفت: به هر حال شرایط تیم استقلال اهواز سخت است ولی ما این شانس را داریم که حمایت هواداران پرشور اهوازی را پشت سرمان داریم برای همین هم از آنها می خواهم که با حضور خودشان در ورزشگاه را قتلگاه حریفان استقلال بکنند.

او ادامه داد: الان یکی دو روزی هست که من در اهواز هستم. حقیقتش را بخواهید من بخاطر آقای سیاوش بختیاری زاده به اهواز آمدم و بعد از صحبتهایی هم که در این دو روز با آقای ملکی و بختیاری زاده داشتم به توافق رسیدم که فصل آینده در این تیم بازی کنم.

وی افزود: در مدت سه چهار ماهی که من در اهواز بودم خیلی رابـ ـطه خوبی با مردم اهواز داشتم و بعد از اینکه آنکه بحث خرید امتیاز فولاد نوین بوجود آمد و همچنین مذاکراتی که با مسوولین باشگاه و آقای بختیاری زاده داشتم به این نتیجه رسیدم که می توانم برای فصل آینده در خدمت استقلال اهواز باشم و به این تیم کمک کنم. بعضی جاها شنیدم که خبر خداحافظی من در فصل آینده بد ولی باید بگویم که کسانی که سالم زندگی می کنند بیشتر از سایرین می توانند کار کنند ضمن اینکه من چند روز دیگر تازه 33 ساله می شوم و حالا حالاها قصد خداحافظی ندارم.

سید صالحی در مورد اینکه استقلال یک هفته مانده به رقابتهای لیگ تازه تمریناتش را شروع کرده است، گفت: به عقیده من این چیزها ملاک نمی شود. مهم این است که تیم خوب بسته شود. آقای بختیاری زاده مربی کار بلدی است و تیم خوبی بسته شما مطمئن باشید که او می تواند مشکل دیر شروع کردن تیم را درایت کند.

او در مورد تیمهای مدعی باید بگویم معمولا در لیگ ما باشگاههای که زیاد هزینه می کنند، گفت: بالطبع مدعی قهرمانی هم هستند.ولی واقعا فوتبال ما به جای خوبی نمی رود. وقتی فوتبال را با گذشته مقایسه می کنم می بینم فوتبال شده دروغ و کلک! متاسفانه در حل حاضر اتفاقاتی که می افتد زیبنده فوتبال ما نیست. متاسفانه این اتفاقات فوتبال ما را به بی راهه می برد.

سید صالحی در مورد تیمهایی که پتانسیل قهرمانی دارند، افزود: سپاهان، نفت، تراکتورسازی، فولاد خوزستان، ذوب آهن ، استقلال و پرسپولیس جزو تیمهایی هستند که پتانسیل باشگاهداری بالا دارند و در این لیگ شانس قهرمانی دارند.

او در پایان گفت: تا زمانی که بازی ها شروع نشود نمی توانم بگویم استقلال اهواز برای بقا در لیگ تلاش می کند یا برای حضور در تیمهای میانه جدول می جنگد. همه بازیکنان و کارد فنی استقلال اهواز قصد دارند بعد از 5 سال که این تیم به لیگ برتر بازگشته از اعتبار آن دفاع کنند. آقای بختیاری زاده مربی خوبی است و قطعا تیم قدرتمندی را راهی مسابقات لیگ می کند.

• لایک
واکنش ها: Diba

برخی موضوعات مشابه

بالا