فوتبال خارجی سیو معجزه‌آسای دوناروما سه امتیاز را نصیب ما کرد

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 99
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
گنارو گتوزو سرمربی میلان از پیروزی 2-1 تیمش مقابل جنوا که میلان را به رتبه‌ی چهارم جدول سری آ رساند ابراز رضایت کرد و دروازه‌بان تیمش دوناروما را به خاطر این پیروزی ستود.

به گزارش "ورزش سه"، روسونری که در اوایل بازی با گل سوسو از حریف پیش افتاده بود با گل به خودی آلسیو رومانیولی بازی را به تساوی کشاند. اما رومانیولی مدافع میلان در وقتهای تلف‌شده‌ی بازی اشتباه خود را جبران کرد و با یک ضربه‌ی والی زیبا پیروزی را برای شاگردان گتوزو به ارمغان آورد.

اما در حالیکه نتیجه‌ی بازی 1-1 مساوی بود، دوناروما با یک سیو خارق‌العاده مانع از گلزنی دارکو لازوویچ وینگر جنوا شد. گتوزو بعد از بازی این سیو درخشان دروازه‌بان تیمش را مهمترین اتفاق نیمه‌ی دوم بازی دانست و گفت تیمش در نیمه‌ی دوم به مراتب بهتر از نیمه‌ی اول بازی کرده.

گتوزو بعد از پایان بازی در کنفرانس خبری استادیوم سن‌سیرو گفت:" ما بازی را خوب شروع نکردیم ولی در نهایت توانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. بازی امروز برای ما ساده نبود. در آن صحنه بعد از اشتباهی که در دفاع مرتکب شدیم دوناروما ضربه‌ی لازوویچ را به شکلی معجزه‌آسا دفع کرد تا نشان دهد چه دروازه‌بان بی‌نظیری است".

گتوزو در ادامه گفت:" من به بچه‌های تیمم تبریک می‌گویم. ما از جایگاه فعلی‌مان در جدول رده‌بندی راضی هستیم. ولی من به عنوان مربی باید تاکید کنم که همچنان می‌توانیم بهتر بازی کنیم و رتبه‌ی بهتری بدست بیاوریم. ما امروز فرصت‌های گلزنی بیشتری داشتیم ولی جنوا هم فرصت‌هایی داشت و ما را بارها اذیت کرد".

میلان با این پیروزی به دلیل تفاضل گل از لاتزیو پیشی گرفت و در رتبه‌ی چهارم جدول رده‌بندی سری آ ایستاد، رتبه‌ای که برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا کافی خواهد بود. میلان تا اینجا از 10 بازی خود 18 امتیاز بدست آورده است.

01350223.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا