فوتبال خارجی به دوناروما توصیه می کنم در میلان بماند

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 102
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
دینو زوف، اسطوره فوتبال ایتالیا، از جانلوئیجی دوناروما خواست به شایعات در مورد آینده اش پایان بدهد و در میلان بماند.

به گزارش "ورزش سه"، شایعات در مورد آینده این دروازه بان جوان باعث شد تا او در رقابت های یورو زیر 21 ساله ها نمایش های چندان خوبی نداشته باشد و در نهایت ایتالیا با شکست 3-1 مقابل اسپانیا در نیمه نهایی، از دور رقابت ها کنار رفت.

زوف معتقد است که دوناروما در طول این رقابت ها کاملا روی بازی ها تمرکز نداشت و از او خواست در میلان بماند.

او به خبرنگاران گفت:" این بچه آرام نبود. می توانستید بفهمید که ذهنش کیلومترها دورتر است. فکر می کنم او خود را وارد جنجالی بزرگ کرد که از عهده مدیریت کردن آن برنمی آید. فقط به نمایش های او در یورو نگاه کنید. او در تمام طول رقابت ها خوب نبود.

01206380.jpg

متاسفانه من انتظارش را داشتم زیرا بعد از طوفانی که در رسانه ها در مورد او رخ داد، من وقتی 40 ساله بودم، تمرکزم را از دست می دادم؛ تصور کنید او چه شرایطی داشت.

او تنها باید روی بازی کردن، پیشرفت کردن و بهتر شدن تمرکز داشته باشد. حق با مکس آلگری است که گفته بچه ها باید تا جایی که می توانند در زمین بازی باشند زیرا از اشتباهات شان درس می گیرند.

مانند همه، دوناروما هم اشتباه می کند و احتمالا خیلی بیشتر اشتباه خواهد بود؛ به ویژه اگر این داستان به زودی حل نشود.

توصیه من به او این است که در میلان بماند. او می تواند هم از جنبه انسانی و هم حرفه ای پیشرفت کند. این انتخاب درستی است و تنها کاری است که او می تواند انجام بدهد تا به مسیر پیشرفت برگردد."

برخی موضوعات مشابه

بالا