فوتبال خارجی واکنش چهره های فوتبالی جهان به درگذشت مارادونا

RASHA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,521
امتیاز واکنش
4,207
کریس رونالدو فوق ستاره پرتغالی به درگذشت مارادونا واکنش نشان داد و به وی ادای احترام کرد.
واکنش کریس رونالدو به درگذشت مارادونا؛ بدرود شعبده باز بی‌نظیر

به گزارش خبرگزاری فارس، کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی نسبت به درگذشت دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال جهان واکنش نشان داد.
کریس با انتشار مطلبی و تصویری از خود در کنار این اسطوره فقید به وی ادای احترام کرد و او را شعبده بازی بی‌نظیر خطاب کرد.
پیام رونالدو به شرح زیر است:
امروز من با یک دوست خداحافظی می‌کنم و دنیا با یک نبوغ ابدی وداع می‌کند.
یکی از بهترین‌ها، یک شعبده‌باز بی‌نظیر. او خیلی زود رفت اما میراثی بدون محدودیت و یک جای خالی را برجای گذاشت که هرگز پر نخواهد شد. در آرامش باشی. تو هیچ وقت فراموش نمی‌شوی.
13990905001176_Test_NewPhotoFree.jpg

• پیشنهادات
  • RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    پله اسطوره فوتبال جهان به درگذشت دیگو مارادونا واکنش نشان داد.
    واکنش پله به درگذشت مارادونا؛ روزی با دیگو در آسمان‌ها فوتبال بازی خواهیم کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، پله اسطوره برزیلی فوتبال جهان هم نسبت به درگذشت دیگو آرماندو مارادونا واکنش نشان داد.
    وی متن کوتاهی را منتشر کرد:
    من یک دوست عزیز و دنیا یک اسطوره را از دست داد. مطمئنم روزی من و دیگو، بالاتر از آسمان‌ها با یکدیگر فوتبال بازی خواهیم کرد.
    دقایقی پیش فوت دیگو آرماندو مارادونا در سن 60 سالگی و به دلیل ایست قلبی تایید شد.

RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    نیمار ستاره فوتبال برزیل با انتشار تصویری به درگذشت دیگو مارادونا واکنش نشان داد.
    واکنش نیمار به درگذشت مارادونا

به گزارش خبرگزاری فارس، دیگو مارادونا اسطوره فوتبال جهان فوت کرد. وی به دلیل ایست قلبی در سن 60 سالگی چشم از دنیا فرو بست.
    بر همین اساس نیمار ستاره برزیلی فوتبال جهان با انتشار تصویری از دوران نوجوانی خود در کنار مارادونا، به مرگ اسطوره فوتبال جهان واکنش نشان داد.
    13990905001116_Test_NewPhotoFree.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا