فوتبال داخلی واکنش تند سپاهان به احکام دیدار با پرسپولیس

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 122
  • پاسخ ها 3
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
باشگاه سپاهان معتقد است احکام صادر شده توسط کمیته انضباطی یعنی تلاش برای قهرمان کردن یک تیم خاص.

به گزارش ورزش سه، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان در چارچوب هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر را اعلام کرد؛ احکامی که با جریمه نقدی برای دو تیم، محرومیت یک جلسه ای کامیابی نیا و استنلی کی روش و همینطور محرومیت قابل تجدید نظر سپاهانی ها از حضور هوادارنشان در دیدار بعدی آنها در نقش جهان همراه بود.

پس از رسانه ای شدن این حکم، باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه ای به حکم های صادره واکنش نشان داده است که در ادامه می خوانید.

«پس از خنده‌دارترین حکم این بازی محکوم شدن باشگاه سپاهان به پرداخت مبلغ ۸۹/۵۰۰/۰۰۰ ریال به تیم حریف به علت وارد شدن خسارت به اتوبوسشان است!

پرتاب نارنجک از هر جهت محکوم است اما سوالاتی که پیش می‌آید این است چرا تماشاگران حریف هم که این کار را انجام دادند تنها به جریمه نقدی محکوم شدند؟ آیا میهمان بودن آنان دلیل بر سبک‌تر بودن احکامشان می‌شود؟ چرا کمیته انضباطی همین قاطعیت را در صدور احکام مربوط به همین تیم در بازی با سایپا به خرج نداد؟ چرا باز هم در سالی که سپاهان در کورس قهرمانی است این‌گونه تنبیه می‌شود‌؟ خسارت وارد شده به اتوبوس تیم حریف که کیلومترها دورتر از شهر اصفهان اتفاق افتاده چه ربطی به باشگاه سپاهان دارد ؟

همه‌ ابهامات موجود باز هم فرضیه همیشگی تلاش برای قهرمان کردن یک تیم با ضربه زدن به رقیبش را تقویت می‌کند؛ درست مثل فصل هشتاد و شش با اندکی تفاوت در ظاهر سناریو.»

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    یعنی عجب رویی دارن اینا!عجب!
    تازه یه تخفیفی هم بهشون دادن باید برن خداروشکر کنن از بازی خانگی محروم نشدن
    من اینارو زیر یه پست دیگه هم گذاشتم دلم نیومد اینجا هم نذارم به موضوع میخورد

آقا من نمیفهمم!بازیکنای اونا فحش میدادن از اول بازی بعد کمال باید جریمه بده؟!
    بعد بیرانوند دقیقا چکار کرد آخه؟!
    از اون طرف برای چی تماشاچی های پرسپولیس باید ترقه بزنن؟!اصلا با عقل جور درمیاد؟!به قول عادل از اینکه گل خوردن خوشحالی کنن؟!الان سپاهان جریمه شده خواستن پرسپولیس هم بی نصیب نمونه؟!
    بعد پرسپولیس تیم حکومتیه؟!وزیر بازی استقلال و لغو میکنه بعد از اون طرف بازی های پرسپولیس فینالیست زودتر تموم میشه!
    حالا اون هیچی پولش چیز خاصی نیست برای باشگاه
    بعد از اون طرف فقط یه جلسه؟!شکستن شیشه اتوبوس و گاز اشک آور جلوی در هتل و مصدوم کردن بازیکن ما(آدام همتی) با مشت و لگد و بعد نارنجکای تو زمین فقط یه جلسه و بیست میلیون تومن؟!همین؟!
    اونم نه یه جلسه محروم از بازی خانگی،فقط یه دیدار بدون طرفدار؟!
    هیچی همین دیگه من چی بگم
    حالا منم چیزی بگم
    از من گنده ترا هم که تو جریان همه چین هیچ کاری از دستشون برنمیاد دیگه من ک هیچی کلا
    یه چیزی هم زیاد ربطی نداره اما حالا تریبون گیرم اومده25r30wi
    امروز داشتم گوشیم و یکم خالی میکردم رسیدم به مناظره ی پارسال علی کریمی و آقای ساکت تو برنامه 90
    به این نتیجه رسیدم صدای هیچکی به اون بالاییا نمیرسه
    صدای حمید درخشان و خداداد رو هم کسی نشنید درباره تیم ملی
    فکر کنم همه فقط میگن که یه حجم سنگینی که روی دلشونه رو خالی کنن وگرنه میدونن هیچ تاثیری نداره،هیچی!

آخرین ویرایش:

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    شاید صدا به بالا نرسه اما به قول یک استاد عزیزی مردم با غر زدن و حرف زدن آرام میشن اگر این رو ازشون بگیری معلوم نیست چی میشه کدوم کشور رو دیدی از مردمش درباره هر چی سوال بپرسید نظر کارشناسی داشته باشند:aiwan_lightsds_blum:

برخی موضوعات مشابه

بالا