فوتبال داخلی واکنش تند پیشکسوت استقلال به عملکرد منصوریان؛ همین امروز اخراجش کنید

• شروع کننده موضوع Love death
  • بازدیدها 88
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Love death

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,345
امتیاز واکنش
8,379
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: یقین دارم اگر استقلال با منصوریان ادامه دهد در پایان فصل جزو تیم‌های سقوط کننده به لیگ آزادگان است.
غلامحسین فرزامی در واکنش به ناکامی‌های این فصل استقلال و شکست دیشب برابر پارس جنوبی گفت: «به نظر من منصوریان در این فصل بازیکن برای استقلال نگرفته است. او راضی‌کن گرفته و نباید هم انتظار داشت که تیم بتواند امتیاز بگیرد. آخر کدام تیمی است که در ایجاد موقعیت و استفاده از آن تا این اندازه ناموفق باشد. یک مربی چقدر فرصت می‌خواهد تا نتیجه بگیرد. مگر منصوریان فصل گذشته سرمربی استقلال نبود و با این تیم کار نکرد. مگر همه برنامه‌هایش را عملی نکرد. مگر طبق اصول و قواعدی که از آن دم می‌زند تیمش را آماده و روانه مسابقات نکرد. کارهای علمی‌اش را هم همان‌گونه که می‌خواست جلو برد. پس چرا از 18 امتیاز فقط 4 امتیاز گرفته است؟»
او افزود: «در بازی دیشب برابر پارس جنوبی تیم موقعیت داشت ولی بازیکنان در استفاده از موقعیت‌ها ناموفق بودند. بارها توپ از جناحین سانتر شد ولی اکثر توپ‌ها را مدافعان حریف زدند. مشخص است که مهاجمان در تمرینات به درستی روی جای‌گیری‌ها کار نکرده‌اند. مهدی قائدی از زمانی که به زمین آمد فرصت‌های گلزنی تیم خیلی بیشتر شد. چندین بار دفاع حریف را به هم ریخت. خوب چنین بازیکنی چرا فقط باید 20 دقیقه بازی کند؟ چرا زودتر به زمین نرفت. چه زد و بندی با برخی بازیکنان داخل زمین وجود دارد که قائدی این‌قدر دیر به زمین می‌رود؟»
عضو هیات مدیره سابق استقلال خاطرنشان کرد: «تیم منصوریان در بازی‌سازی ضعف دارد. بازیکنان ترسو بازی می‌کنند و در زمین حریف به جای آنکه پاس رو به جلو بدهند پاس رو به عقب می‌دهند. دریبل هم که بلد نیستند. در بازی دیشب تعداد پاس‌های رو به عقب استقلال 385 پاس شد. حتی با حسینی دروازه‌بان هم چندین و چند بار پاسکاری شد آن هم در شرایطی که فشار چندانی روی تیم نبود. خوب مشخص است که این تیم برای حمله کردن مشکل دارد.»
وی تاکید کرد: «هیات مدیره استقلال باید منصوریان را اخراج کند اما این کار را نمی‌کند. منصوریان هم با چسبی خودش را به استقلال چسبانده که تحت هیچ‌شرایطی جدا نمی‌شود. من به افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال گفتم که بهتر است عذر منصوریان را بخواهید و اگر این کار را انجام ندهید هواداران شما را هم اخراج می‌کنند تا دیگر منصوریان روی نیمکت تیم ننشیند.»
فرزامی تصریح کرد: «یکی دیگر از مشکلات بزرگ استقلال این است که این تیم مهاجمی ندارد که برایش گل بزند. دیشب هم دیدید که جباروف زننده تنها گل این تیم در لیگ برتر ضربه‌اش به دیرک دروازه پارس جنوبی خورد. چطور منصوریانی که می‌گوید کار علمی تیمش مورد تمسخر قرار می‌گیرد در ابتدای فصل متوجه نشد که باید مهاجمان گلزنی را جذب کند که گره بازی را باز کنند.»
او یادآور شد: «سابقه نداشته که استقلال برابر یک تیم عربی 6 گل بخورد اما این نتیجه در تابلوی افتخارات منصوریان ثبت شده است. آن وقت پرسپولیس 10 نفره تیم عربی را شکست داد. سرمربی استقلال باید بپذیرد که دانش هدایت تیم استقلال را ندارد. هیچ‌وقت بوشهر و کنگان و جم تیمی نداشته که در سطح اول فوتبال ایران بدرخشد ولی منصوریان برابر این تیم ناکام ماند. البته من منکر زحمت‌های تارتار نمی‌شوم ولی منصوریان باید متوجه شود که به اندازه تارتار که در تیمش کارآیی دارد در استقلال اثربخش نیست.»
فرزامی اظهارکرد: «دستیاران منصوریان هم دانش‌شان به اندازه‌ای نیست که به او کمک کنند. پس چاره‌ این است که فردی هدایت استقلال را برعهده بگیرد که تیم نجات پیدا کند. من یقین دارم اگر استقلال با منصوریان ادامه دهد در پایان فصل جزو تیم‌های سقوط کننده به لیگ آزادگان است. پس بهترین کار این است که از استقلال اخراج شود.»

برخی موضوعات مشابه

بالا