فوتبال خارجی واکنش روزنامه مارکا به خداحافظی ژاوی هرناندز

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 76
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
خب اول بگم ک از این آدمای شاخ ک خفن نیستم ک هر روز خبر های مارکا رو بخونم
جریان از این قراره ک تو صفحه ورزش سه (نمیدونم صفحه اصلیشه یا چی) یه متنی،یعنی یه عکسی ک یه متنی داشت دیدم ک منبعش هم مارکا بود

گفتم برم ببینم راستکیه،الکیه،کلا چطوریه؟

این چیزایی ک تو متن عکس گفته شده و کلا ایران و السد و لیگ قهرمانان آسیا رو با هم زده پوکونده رو میتونید تو پاراگراف های یک و دو و پنج بخونید
(عکس پایین این متن مارکا هست)

این متن هم کلیتش این و میگه که:
" این دوشنبه فقط یه روز عادی تو فوتبال نیست،ژاوی هرناندز بازیکن افسانه ای بارسلونا و تیم ملی اسپانیا از فوتبال خداحافظی میکنه
هرچند دور از خانه، در ایران،در لیگ قهرمانان آسیا همراه السد
دیگه اینکه... تو 39 سالگی خداحافظی میکنه درحالیه نزدیک 800 بازی رسمی داره
بعد هم گفته ک هدایت تیم ملی قطر و تا جام جهانی 2022 ب عهده میگیره،بعد اونم اگه خدا بخواد میره بارسا"

دیگه ببخشید من در همین حد میدونستم حالا اگه راضی نشدید من کاری از دستم برنمیاد دیگه باید مترجم بیارید

This Monday isn't just any day for football, as Barcelona and Spain legend Xavi Hernandez
.
will hang up his boots

Although it's happening far from home, in Iran as he takes on Persepolis in the Asian Champions League with Al Sadd, the world of football will say goodbye to a great

Xavi will leave the game behind
at 39 years of age and with close to 800 professional appearances under his belt

He is a player who held the keys to
Barcelona's approach, as well as Spain's, during his stay in Spain and he will walk away with 34 titles - four of those coming with his current club

On Sunday the midfielder was calm and undisturbed by what was to come
From here forward, Xavi will be a coach

Soon he'll have a new team, then he'll likely take Qatar to the 2022 World Cup and, eventually, if the fit is right he'll coach Barcelona

منبع:مارکا اسپانیا

Screenshot_۲۰۱۹-۰۵-۲۰-۱۸-۲۹-۱۶-1.png

پ.ن:ای بابا،ای بابا،ژاوی هم داره حدافظی میکنه

برخی موضوعات مشابه

بالا