مایه سرگرمی شخصیت شناسی از روی کفشی که می پوشید...

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 704
  • پاسخ ها 28
  • تاریخ شروع
  • پیشنهادات
  • ا.ج

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    595
    امتیاز واکنش
    15,713
    . صندل
    من کمی بیشتر از دمپایی لاانگشتی برای خودم احترام قائلم. من برای خرید کفش پول خرج می‌کنم ولی هنوز می‌خواهم بدانید که من یک بچه‌ی خونسرد و بی شتاب‌ام.
    همچنین در مورد هر چیز دیگری هم همین عقیده را دارم. من به شخصه افراد را بر حسب مارک و نام برندی که می‌پوشند قضاوت نمی‌کنم. همین صندل‌های بی نام و نشان، نه تنها به من احساس راحتی می‌دهند بلکه بسیار هم روی مد و امروزی هستند. هیچ احساس شرمی هم نمی‌کنم.

Saghi16

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    23
    امتیاز واکنش
    162
    ۳. کفش‌های پاشنه بلند
    سبک مورد علاقه‌ی بسیاری از خانم ها! با پوشیدن این کفش سراپا اعتماد به نفس می‌شوید. این کفش می‌گوید من قوی هستم و به چیزی که مردم درباره‌ی من می‌گویند اعتنا نمی‌کنم. من می‌خواهم تمام دنیا را تسخیر کنم. گاهی اوقات هم ممکن است بگوید: آخ!
    البته حواستان باشد که نگذارید هیچ وقت با صدای بلند این را بگوید. بالاخره راه رفتن با کفش های پاشنه بلند هم سختی‌های خودش را دارد! شما کفش پاشنه بلند می‌پوشید، پس شما یک زن خارق‌العاده هستید و بر دنیا حکومت می‌کنید!

۴. کفش های پاشنه کوتاه
    خواهر کفش‌های پاشنه بلند. ممکن است کوچک باشم اما هنوز هم اعتماد به نفس دارم. من در حال حاضر نمی‌خواهم از نامزدم، رئیسم و یا بقیه‌ی دوستانم بلند قدتر به نظر برسم. اما هم چنان دوست دارم این جمله را بشنوم که: "وای! نمی‌تونم باور کنم که کفش پاشنه دار می پوشی!” درسته، من کفش پاشنه دار می پوشم.

۵. کتانی
    من ورزشکارم! (احتمالاً پر‌رنگ ترین چیزی که در ذهن شما پدیدار شده این است.) هم چنین دوست دارم راحت باشم. باعث خوشحالی است که می‌بینم پوشیدن کتانی روز به روز رایج تر می‌شود. همیشه و هر کجا که باشید می‌توانید کتانی‌تان را با هر لباسی ست کنید، بدون اینکه مثل ورزشکاران وسواسی که یکسره در راه باشگاه هستند یا مثل تنبل‌ها به نظر بیایید. با این کفش می توانید همیشه در حال تغییر باشید!

۶. کفش‌های تخت
    من روی مد هستم. دوست دارم بامزه و تو دل برو به نظر بیایم. هم چنین یک پوشش راحت همراه با شلوار جین و پیراهن کرشمه دار و نیز یک لباس کار مدرن را ترجیح می‌دهم. همه‌ی ما پرنسس‌های کارتون‌های شرکت دیزنی را یادمان هست که قبل از شاهزاده شدنشان همین کفش‌های تخت را می‌پوشیدند! درست مثل من!

mp76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    79
    امتیاز واکنش
    1,238
    کتانی
    کفش تخت...

ღ ƒάፒξℳደ ღ

کاربر ارزشمند تالار عکس
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,282
    امتیاز واکنش
    41,548
    والا من با توجه به شرایط و موقعیت میپوشم
    ولی خب کتانی وبوت رو بیشتر دوس دارم

تنها ولی با خدا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    87
    امتیاز واکنش
    1,125
    ۴. کفش های پاشنه کوتاه
    خواهر کفش‌های پاشنه بلند. ممکن است کوچک باشم اما هنوز هم اعتماد به نفس دارم. من در حال حاضر نمی‌خواهم از نامزدم، رئیسم و یا بقیه‌ی دوستانم بلند قدتر به نظر برسم. اما هم چنان دوست دارم این جمله را بشنوم که: "وای! نمی‌تونم باور کنم که کفش پاشنه دار می پوشی!” درسته، من کفش پاشنه دار می پوشم.

۵. کتانی
    من ورزشکارم! (احتمالاً پر‌رنگ ترین چیزی که در ذهن شما پدیدار شده این است.) هم چنین دوست دارم راحت باشم. باعث خوشحالی است که می‌بینم پوشیدن کتانی روز به روز رایج تر می‌شود. همیشه و هر کجا که باشید می‌توانید کتانی‌تان را با هر لباسی ست کنید، بدون اینکه مثل ورزشکاران وسواسی که یکسره در راه باشگاه هستند یا مثل تنبل‌ها به نظر بیایید. با این کفش می توانید همیشه در حال تغییر باشید!

این دوتارو بیشتر استفاده میکنم.

#minoo#

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    278
    امتیاز واکنش
    1,831
    کتانی:campe545457on2:

⭐️Donya⭐️

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود