فوتبال خارجی شروود: قصد جذب بازيکنان جديد را نداريم

فریاد بی صدا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
465
امتیاز واکنش
60
شروود: قصد جذب بازيکنان جديد را نداريم

سرمربي تيم فوتبال تاتنهام هاتسپر انگليس گفت ،تيمش در شرايط کنوني قصد جذب بازيکناني جديد ندارد.
[شروود: قصد جذب بازيکنان جديد را نداريم]

تيم شروود افزود: من هيچ نظري در اين باره ندارم.در حال حاضر ما به بازيکناني نيازداريم زيرا بسياري از بازيکنان تيم آسيب ديده هستند اما در حال حاضر نمي توانيم بازيکني را به تيم اضافه کنيم زيرا در آينده تيم تاثيري نخواهد داشت.

وي درباره بازي آتي تيمش در هفته نوزدهم ليگ برتر انگليس در برابر استوک سيتي و تاثير باخت پنج بر يک اين تيم در برابر نيوکاسل در هفته هجدهم در اين ديدار گفت:اين موضوع کمکي به ما نمي کند.شما شايد بگويد که آنها اعتماد به نفس خود را از دست داده اند و اين موضوع بتواند سبب باخت آنها در ديدار پيش رو شود اما من تصور نمي کنم که آنها براي ارائه يک بازي خيلي باز و باختي دوباره به اينجا بيايند.اميدواريم و انتظار داريم که بتوانيم در اين ديدار،يک بازي با کيفيت ارائه دهيم و در اواخر بازي بتوانيم دروازه آنها را باز کنيم.

وي در پايان گفت:اين موضوع ضرورتا تنها به کيفيت بازيکنان مربوط نمي شود.ممکن است در روز مسابقه تيم به خوبي عمل نکند اما به نظرم ما بازيکناني در اختيار داريم که تواناي موفقيت در ديدار براي اين تيم (استوک سيتي) را دارند.

گفتني است تيم هاي تاتنهام هاتسپر و استوک سيتي در هفته نوزدهم رقابتهاي فوتبال ليگ برتر انگليس روز يکشنبه آينده به ديدار هم مي روند.در جدول رده بندي رقابتهاي فوتبال ليگ برتر انگليس در حال حاضر تيم فوتبال آرسنال با کسب سي و نه امتياز در صدر است و تيم هاي منچستر سيتي با سي و هشت امتياز و چلسي با سي و هفت امتياز به ترتيب در رده هاي دوم و سوم جاي دارند.

تيم فوتبال ساندرلند با کسب سيزده امتياز همچنان قعرنشين است.

در جدول گلزنان برتر اين رقابتها هم لوئيز سوارز از ليورپول با نوزده گل زده در صدر است.

برخی موضوعات مشابه

بالا