مایه سرگرمی شناخت رفتار وشخصیت از چگونگی رنگ وحالت موها

• شروع کننده موضوع T@rgol
  • بازدیدها 745
  • پاسخ ها 16
  • تاریخ شروع

fatimi

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
707
امتیاز واکنش
4,498
» موهای سیاه : اشخاصی که موهای سیاه دارند، دارای شخصیتی قوی و استوار و پرچذبه هستند، دوست دارند عصبانیت خود را ظاهر کنند، بسیار ساده و زود عصبانی می شوند و در مقابل امور سخت، صبر و استقامت زیادی از خود نشان می دهند، بسیار صبورند و در بسیاری از امور هم خواستار نوگرایی و تجدد می باشند در تنها چیزی که ممکن است در تغییرش تردید نشان دهند، همان تغییر رنگ موهایشان می باشد ، چنین افرادی دارای شخصیتی آرام و رومانتیک می باشند.

» موهای قهوه ای تیره : اشخاصی که دارای موهای قهوه ای تیره هستند ذاتا انسان های غریبی به شمار می روند که گاهی گوشه گیر و گاهی اجتماعی هستند، نسبت به کودکان علاقه زیادی نشان می دهند و حتی با آنها بازی هم می کنند ، از راه های بسیار ساده به دنبال کسب شهرت هستند و بعضی اوقات خجالتی هستند ، گاهی هم بی باک هستند و می توان گفت انسان هایی متجدد میباشند و بسیاری از اوقات هم به تغییر دادن رنگ موی خود علاقه نشان می دهند زیرا احساس خستگی و تکراری بودن نسبت به هر چیز که در اطرافشان است میکنند
.

من موهام قهوه ای خیییییلی تیرست و شخصیت ام هم یچیزی بین ایناست و بعضی از این مطالب هم کلا در مور من صدق نمیکنه

• پیشنهادات
  • نیهان

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    175
    امتیاز واکنش
    2,908
    اقا من تو شخصیتم گم شدم حالت موم اولیه که گوشه گیر میشه رنگ موهام بوره که اجتماعی میشه

جولیک

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    982
    امتیاز واکنش
    34,007
    مشکی
    تقریبا درست بود
    ولی به سرعت عصبانی نمیشم.میتونم به راحتی خودمو کنترل کنم

afra_t

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    48
    امتیاز واکنش
    55
    » موهای سیاه : اشخاصی که موهای سیاه دارند، دارای شخصیتی قوی و استوار و پرچذبه هستند، دوست دارند عصبانیت خود را ظاهر کنند، بسیار ساده و زود عصبانی می شوند و در مقابل امور سخت، صبر و استقامت زیادی از خود نشان می دهند، بسیار صبورند و در بسیاری از امور هم خواستار نوگرایی و تجدد می باشند در تنها چیزی که ممکن است در تغییرش تردید نشان دهند، همان تغییر رنگ موهایشان می باشد ، چنین افرادی دارای شخصیتی آرام و رومانتیک می باشند.

#minoo#

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    278
    امتیاز واکنش
    1,831
    موهای سیاه
    درسته

برخی موضوعات مشابه

بالا