مایه سرگرمی شهریوری ها

• شروع کننده موضوع tasnim-a
  • بازدیدها 196
  • پاسخ ها 8
  • تاریخ شروع

tasnim-a

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
757
امتیاز واکنش
13,362
سلاااااااااااممممم خب تو این تاپیک مطالبی درباره شهریوری ها گذاشته میشه :campe45on2: البته خودمم شهریوریم Hapydancsmil و اما خوشحال میشم شماهم نظرتونو درباره این ماه بنویسید یا اگه خاطره ای درباره این ماه دارید بگید تا بقیه هم از خاطرتون شاد شن خب از خودم شروع میکنم :aiwaffn_light_blum:

• پیشنهادات
  • tasnim-a

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    757
    امتیاز واکنش
    13,362
    خاطره:
    من یادمه یه بار کلاس سوم بودم بچه هامون تو کلاس میومدن پز جشن تکلیفشونو که خانوادشون واسشون گرفتنو میدادن :aiwan_light_cray: منم خیلی از این موضوع ناراحت بودم خلاصه من که تولدم بیست و چهار شهریور بود همون روز با خالم رفته بودم خونشون شب که شد مامانم گفت که بیام خونه و اینا همون گیرایی که مامانا میدن :aiwan_light_sddsdblum: منم که مطیع حرف مامانم با گریه راه افتادم رفتم خونه البته خالم منو بردا:aiwan_light_biggrin: اومدم خونه دیدم ای وای برمن صدای آهنگ تولدت مبارک خونه رو گذاشته بود رو سرش :aiwan_light_music: خلاصه رفتم تو دیدم عینهو حموم زنونه هستا خونمون شده شبیه اونا25r30wi همه زنـ*ـا وسط داشتن میرقصیدن من که وارد شدم تولدمو تبریک گفتن:aiwan_light_blumf: منم که انگار بهم تیتاب داده باشن با ذوق اینور اونور میپریدم علاوه بر این مامانم کنار خونه عین سفره عقد سفره جشن تکلیفمم چیده بود خلاصه ما خیلی ذوق کردیم ولی تنها چیزی که زد تو پر من این بود که تقریبا نصف مهمونا برام وسایل سال جدید مدرسمو آورده بودن مداد رنگی و جامدادی ولی من عاشق لباس بودم 25r30wi ولی همیشه همینه بدی جشن تولد شهریوری اینه که مهمونا نمیدونن چی بیارن واست به جاش لوازم مدرسه میارن :aiwan_light_sddsdblum: اینجوری میزنن تو ذوق یکی مثه من........ نکن خواهر من نکن برادر من زشته دل بچه رو میشکونی:aiwan_light_biggrin:

tasnim-a

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    757
    امتیاز واکنش
    13,362
    اوممممم حس من درباره شهریور ماه:
    حس خیلی خوبی دارم وقتی ماه شهریور میرسه حس خوشحالی دارم و کلی ذوق میکنم ولی از طرفی واسه رسیدن مدرسه ها ناراحتم کلا حس جالبیه هم از این ماه بدم میاد هم دوستش دارم:campe45on2:

ن. مقصودی(ngn)

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    794
    امتیاز واکنش
    62,699
    یخده خودتو تحویل بگیر عمو ببینه گلم...

ولی در کل شهریوریا خیلی خوبن..فقط یکم پرتوقعن..خودم یه شهریوریم..پرچممون بالاس

MESHKI

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    930
    امتیاز واکنش
    25,001
    ماشاالله چقده تعریف میکنین .. البته خودمم شهریوریم
    اما خب انقده هندونه بسه دیگه ماه های دیگه هم خوبی های خودشونو دارن :aiwan_light_bluffffgm:

yuki878

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    90
    امتیاز واکنش
    438
    من کلهم اجمعین از تابستون متنفرم!
    1- هوا بدجووووور گرم میشه طوری که آدم حتی نمی تونه نفس بکشه!!
    2-مدارس باز "خواهند" شد!!!
    3-کلاس های مزخرف و امتحانای ورودی و هر زهرماری که هست افتاده تو تابستون!!!
    فقط یه دلخوشی داشتیم که اونم مسافرت بود، الان دوساله تابستون نرفتیم مسافرت!!

MESHKI

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    930
    امتیاز واکنش
    25,001
    انجمن باید به این همه شهریوری به خودش بباله، افتخار کنه
    از ذوق غش کنه خخخ 25r30wi

zahra**

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    103
    امتیاز واکنش
    2,958
    من خودم ی شهریوریم و فک کنم شهریوریای خیلی خاصن ...... شهریوریای تک پرن با هر آشغالی نمیپرن

برخی موضوعات مشابه

بالا