اخبار سینما و تلوزیون شوخی یک بازیگر با توافق هستهای / امیدوارم فیلم بعدی را با اسپیلبرگ کار کنم

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
سیامک صفری بازیگر تئاتر و سینما در گفتوگویی که امروز از او منتشر شده با توافق هستهای و وضعیت پس از آن شوخی کرده است.
20150815094812_11.jpg
به گزارش سینماخبر،او به بهانه اکران فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» درباره بازیگری در سینما، تئاتر و تلویزیون گفت و گو کرده است. صفری در بخشی از این گفتوگو به توافق هستهای اشاره کرده و گفته:« انشاءالله قسمت بشود من كار بعديام را با اسپيلبرگ انجام دهم! با اين توافقي كه انجام شده است هيچ چيزي بعيد نيست.» بخشهایی از صحبتهای این بازیگر بدین شرح است:- کارهاي سينماييام خيلي كم بوده. جالب اينكه همين امروز براي عضويت در صنف اهالي خانه سينما رفته بودم. در همان جا وقتي ميخواستم فرم را پركنم، خودم متوجه شدم كه در سينما حركتي نكردهام، اما در تئاتر خيلي پركار بودم. خيلي. - من خيلي در سينما كم كار كردهام. با اينكه سينما خيلي هنر جذابي است و اتفاقهاي خوبي در آن ميافتد و شيرين است. از طرفي هنر ماندگاري است و براي سالها بعد هم باقي ميماند. اما تئاتر اين طور نيست و با تمام شدن اجرا در شب آخر همهچيز تمام ميشود. نمايش مانند سفره غذايي است كه پهن ميشود و بعد كه تمام شد تمام ميشود و اگر خوب و خوشمزه باشد فقط در يادها باقي ميماند.- من خيلي چيزهاي سينما را بلد نيستم و نميشناسم. براي همين آرزويم اين است كه اگر قرار است دوباره در سينما كار كنم با كارگرداني باشم كه كارش را بلد باشد و بداند چه ميخواهد. چون خيلي مهم است و بازيگر هم در قاب او قرار ميگيرد. بازيگر در قاب او خوب باشد لازم است كه قاب او هم خوب باشد. خوب بودن بازيگر را هم بفهمد و در اين صورت ميتواند بازي خوبي هم بگيرد، در غير اين صورت نميشود و همهچيز هم خراب ميشود. انشاءالله قسمت بشود من كار بعديام را با اسپيلبرگ انجام دهم! با اين توافقي كه انجام شده است هيچ چيزي بعيد نيست.- تئاتر را اصلا نميتوان كنار گذاشت. مشكل اينجاست، چون من به قدري به آدمها و شرايط تئاتر گره خوردم كه اصلا نميتوانم تصور كنم در اين حوزه كار نكنم. مطمئن هستم كه بخواهم هم نميشود. براي مثال امسال سعي داشتم هيچ كار تئاتري انجام ندهم. ديدم نميشود و تا همين حالا دو تا را تمام كردم و يكي ديگر را شروع كردم. همچنين ميخواهم امسال خودم يك نمايش را كارگرداني كنم. از آنجايي كه تئاتر مساله ذهنيام است نميتوانم كنار بگذارمش. تئاتر جا دارد و ميتواند خيليها را سر عقل بياورد اما هنوز نتوانسته.منبع:خبرآنلاین

• لایک
واکنش ها: Diba

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
222
پاسخ ها
1
بازدیدها
215
پاسخ ها