فوتبال داخلی صحبت های زرندی در واکنش به گزارش سیانکی

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 107
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
مدیر رسانه ای باشگاه استقلال می گوید که سلایق و نظرات شخصی نباید در امر گزارشگری دخیل شود.

به گزارش "ورزش سه"، محمد سیانکی گزارش امروز دیدار دو تیم استقلال تهران و پارس جنوبی جم که با نتیجه 2 بر صفر به سود شاگردان شفر خاتمه یافت را برعهده داشت.

سیانکی در بخش هایی از گزارش امروز خود به صحبت در مورد گونسالوس پرداخت و اینکه این بازیکن مشکل اضافه وزن دارد.

مواضع سیانکی حالا با واکنش باشگاه استقلال مواجه شده و مدیر رسانه ای این باشگاه دراین خصوص گفته:« بعد از پایان مسابقه زمانیکه ما وارد رختکن شدیم، شنیدیم که گزارشگر مسابقه صحبت های خوبی راجع به بازیکنان ما نداشتند. رسالت کار گزارشگری، بی طرفی و عدم بیان نظرات شخصی است و خواهش می کنم گزارشگران محترم و گزارشگر بازی امروز درباره این رفتارها تجدید نظر کنند و صحبتی را مطرح نکنند که باعث ناراحتی بازیکنان و منتقل کردن این ناراحتی ها شود. این سبک و سیاق اصلا درست نیست و نظرات شخصی نباید دخیل شود.»

• لایک
واکنش ها: he.s
  • پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    آره واقعا باید یه فکری برای گزارشگرها بکنن
    بعد گزارشگرهای تهران باز خوبن
    وای اما امان از گزارشگرهای شهر های دیگه مخصوصا تبریز
    واقعا یجوری میشه که من صدارو قطع میکنم و بی صدا بازی رو میبینم
    حالا کاری با اینکه اظهار نظر داوری میکنن ندارم چون فکر نمیکنم زیاد موضوع مهمی باشه که انقدر موضع گیری بشه اما دیگه حداقل بی طرف گزارش کنن نه اینکه هر لحظه از تیم خودشون تعریف کنن و تیم حریف رو بکوبن
    تلوزیون ویژه تیمشون که نیست،طرفدارای هر دوتا تیم دارن بازی رو میبینن
    اصلا آدم حرصش میگه
    سر بازی پرسپولیس-ماشین سازی همین نیم فصل قبل من انقدر حرص خوردم ک نگو
    بعد دیگه با گوشی بازی رو میدیدم چون کیفیت تصویر پایین بود اگه صدارو میبستم هیچی از بازی نمیفهمیدم
    دیگه انقدر بد بود حتی عادل هم تو نود بهش واکنش نشون داد

پ.ن:یعنی مشکلات یکی دوتا نیست که،از هر طرف یه مشکل میریزه

برخی موضوعات مشابه

بالا