جالب و دانستنی ضایع شدن پسر دبیرستانی هنگام خواستگاری از دختر مورد علاقه اش!

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 875
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
همیشه هنگام خواستگاری نمودن از فرد مورد علاقه تان اتفاقات انطور که باب طبع شماست رخ نمی دهد.پسر دبیرستانی را ببینید که هنگام خواستگاری از دختر مورد علاقه اش چطوری ضایع و صورتش از خجالت سرخ می شود.

1429355158.JPG_th1.jpg

پسر دبیرستانی به نام دانیل 18 ساله آرام داخل ماشین نشسته است و منتظر است دوست دخترش برسد و مراسم خواستگاری خود را شروع نماید.هنگامی که خانم الکس می رسد پس از صحبتهایی اندک وارد جاده اصلی شده و دانیل به نامزد اینده اش می گوید روی تابلو کنار جاده چی نوشته شده است.الکس می گوید نوشته شده است الکس.پس از طی نمودن مسافت اندک به دومین تابلو نصب شده می رسند و باز از او می خواهد کلمه نوشته شده را بخواند.در دومین بار خانم به سختی می تواند کلمه را ببیند و می گوید کلمه نوشته شده شبیه لی بود.سپس همانطور که ماشین جلو می رود تابلوهای دیگری از نظر خانم می گذرد و دانیل از وی می خواهد انها را بخواند.الکس همانطور که جمله"ایا با من ازدواج می کنی؟"را کامل می نماید می گوید چه مزخرفاتی!فکر کنم مزخرفترین روشی باشد که فردی بخواهد از نامزدش جواب مثبت بگیرد! دانیل وقتی می بیند بی نهایت ضایع شده است می گوید"اوه ببین من چه فکر می کردم و چی اتفاق افتاد؟!
وقتی خانم الکس متوجه می گردد این ها همه برنامه ریزی دانیل بوده تا از او خواستگاری نماید به گریه افتاده و از وی معذرت خواهی می نماید.

1429354793_dailykhabar_ir_1.JPG

1429354793_dailykhabar_ir_2.JPG

1429354793_dailykhabar_ir_3.JPG

1429354793_dailykhabar_ir_4.JPG

1429354793_dailykhabar_ir_5.JPG

دیلی خبر ایران

برخی موضوعات مشابه

بالا