طلایی: از سرمربیگری خادم خبر ندارم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 102
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: با اینکه قرارداد ندارم، وظیفه خودم می دانم که به کارم تا زمانی که می خواهند، ادامه دهم.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که تیم ملی کشتی آزاد ایران در رده بزرگسالان تورنمنت خاصی را تا چند ماه آینده پیش رو ندارد، فدراسیون تصمیم گرفته چهره های مطرح این رشته را در اردویی ۱۰ روزه دور هم جمع کند.

نکته جالب در این ماجرا ادامه کار محمد طلایی به عنوان سرمربی است؛ در شرایطی که فدراسیون از چند ماه قبل وعده تغییرات در کادرفنی را داده بود.

در شرایطی که بیش از پیش شایعه سرمربیگری رسول خادم در تیم ملی کشتی آزاد شنیده می شود، با محمد طلایی همکلام شدیم تا آخرین وضعیت آزادکاران و البته ادامه همکاری خودش را جویا شویم.

در ادامه مشروح صحبت های محمد طلایی با خبرنگار "ورزش سه" را می خوانید.

فعلا هدف گذاری خاصی نداریم

اردوی تیم ملی کشتی آزاد از امروز با حضور تعدادی از نفرات شاخص آغاز شده است. ما فعلا هدف گذاری خاصی نداریم؛ چون مسابقه رسمی پیش رو نیست. یکی از اهداف ما این است که برخی جوان ها را به اردو اضافه کنیم تا در کنار نفرات باتجربه کار کنند. همچنین کشتی گیران مطرح ما هم باید استقامتشان را بالا ببرند تا در ماههایی که نزدیک به مسابقات می شوند، به مشکل برنخورند.

به جوان ها هم فرصت می دهیم

برخی نفرات جوان از دل مسابقات قهرمانی کشور به اردوی تیم ملی اضافه می شوند تا در کنار مدال آوران جهان و المپیک تجربه اندوزی کنند. باید حرکات تکنیکی و تاکتیکی را به آنها بیاموزیم. هر کشتی گیری فراخور وزن خود باید استقامتش را بالا ببرد.

تغییر اوزان در اردو مشخص می شود

با توجه به افزایش اوزان کشتی و همچنین قوانین جدید وزن کشی، برخی کشتی گیران نیاز دارند که تغییر وزن دهند. همه این مسائل باید در اردو مشخص شود و با توجه به شرایطی که هر کشتی گیر دارد، در این باره تصمیم گیری می کنیم. البته کشتی گیران برای خودشان مشاورانی دارند و از ما هم کمک می گیرند تا در نهایت به نتیجه مشخصی برسیم. من فعلا نمی توانم درباره تغییر وزن هیچ کدام از کشتی گیران نظر بدهم.

قراردادم ۳ ماه قبل تمام شد

من با فدراسیون کشتی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تا پایان رقابت های جهانی فرانسه قرارداد داشتم. بعد از آن هم از من خواستند که تیم را به بازی های داخل سالن آسیا ببرم. حالا هم که اردوها آغاز شده و من فقط به خاطر اینکه کارها پیش برود، در اردوها هستم. شورای فنی باید تشکیل جلسه بدهد و درباره آینده من و کادرفنی تصمیم گیری کند.

وظیفه خودم می دانم ادامه دهم

با اینکه قرارداد ندارم، وظیفه خودم می دانم که به کارم تا زمانی که می خواهند ادامه دهم. بالاخره بحث تیم ملی ایران وسط است. خادم هم به من اعتماد کرده و تا زمانی که نفر جدیدی برای سرمربیگری تیم ملی اعلام نشود،‌ من سرکارم هستم. ادامه همکاری بستگی به این دارد که چه سمتی برای من در نظر بگیرند. تا جایی که بتوانم از تیم ملی کشتی دور نخواهم شد.

از سرمربیگری خادم خبر ندارم

من از تصمیم شورای فنی خبری ندارم. نمی دانم که چه کسی قرار است سرمربی تیم ملی شود. برخی این صحبت را مطرح کرده اند که خادم این مسئولیت را برعهده می گیرد؛ اما من بی خبر هستم.

برخی موضوعات مشابه

بالا