مطالب طنز طنز؛ ازدواج آسان از طریق تسخیر سفارت!

• شروع کننده موضوع ساینا
  • بازدیدها 197
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

ساینا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,376
امتیاز واکنش
775
آيدين سيارسريع در روزنامه قانون نوشت:

در حالی که کارشناسان وابسته به اردوگاه غرب و فعالان مغرض سیـاس*ـی تسخیر سفارت عربستان را حرکتی هزینه زا اعلام میکنند، امروز به عینه داریم برکات این اقدام خیرخواهانه را مشاهده می کنیم. خواستگاری بازیگر زن لبنانی از برادر عزیزی که پرچم عربستان را از کنسولگری این کشور در مشهد پایین کشیده بود تنها یکی از آثار خیر این حملات به شمار میرود. خانم رعنا هربی ساعتی بعد از انتشار عکس کشیده شدن پرچم عربستان به پایین در صفحه تويیترش نوشت: من این مرد را پیدا میکنم و با او ازدواج میکنم. این یعنی یکی از آثار این حملات «رواج ازدواج آسان در منطقه خاورمیانه» بوده است که متاسفانه رسانههای زنجیرهای و کارگزاران شبکه داخلی آشوب، از دیدن آن هراس دارند. مردم هم اتفاقا با این آثار مطلوب همراهی کردند. مدتی از توئیت رعنا هربی نگذشته بود که مردم یاا... گویان وارد صفحه این خواهر گرامی شدند و نهایت تلاش خود را برای سر گرفتن این وصلت انجام دادند. یک سری از پسره تعریف میکردند و ضمانت میدادند، یک سری عکس لباس عروس نشان میدادند که ببینند کدام را میپسندد که زودتر سفارش بدهند، دوستان عزیزی هم بودهاند حدود ده بیست نفر از برادران عزیزمان که نوشتند: «اونی که پرچمو کشید پایین من بودم!» که جا دارد از این عزیزان هم تشکر کنیم، به هرحال نیتشان خیر بود. در این میان نباید از ایده خلاقانه خود خانم هربی هم گذشت. واقعا هیچ چیز جز این توئیت نمیتوانست باعث افزایش انگیزه جوانان برای تسخیر سفارتهای بعدی شود. خبر موثق داریم که از دیروز بسیاری از جوانان تحقیق و جستوجو کردند که اسکارلت ژوهانسون و جنیفر لارنس از کدام کشورها بدشان میآید، کشورهای مورد نظر را پیدا کردند و یکی یکی پرچمهایشان را پایین کشیدند و عکس گرفتند و به صورت دایرکت برای این بزرگواران فرستادند. به مدت 24 ساعت هم خیره به صفحه مانیتور نشسته بودند و هی refresh میکردند که ببینند مثلا جنیفر لارنس بهطور مثال کی مینویسد I will find you and I will marry you! Mosayyeb! ... بله عرض میکردیم. هموطنان عزیز ما با یورش به صفحه رعنا هربی علاقه خود را به تسخیر سفارتها نشان دادند. هربی هم کم کم داشت تالار و عکاس و فیلمبردار و اینها را انتخاب میکرد که عدهای موقعیت نشناس در داخل آنقدر بر کوس محکومیت تسخیر سفارت کوبیدند و آنقدر علیه این جوان شایسته پرچم به دست ما را تبلیغ کردند که روی رعنا هم تاثیر گذاشت و در توئیت دیگری اعلام کرد «اصلا شوخی کردم، نمیخوام ازدواج کنم». بیا! همین را میخواستید؟ دو تا جوان رعنا و آماده ازدواج را از هم دور کردید. یک خانواده را که میتوانست به راحتی شکل بگیرد از هم پاشیدید. جوانان را از ازدواج و پیوند زناشویی دلسرد کردید... بله... خبر میرسد عربستان روابط دیپلماتیکش را قطع کرده. عرض میکردم... جوانان را به سمت مسائل غیرازدواجی سوق دادید... جان؟ بحرین، سودان و جیبوتی هم قطع رابـ ـطه کردند؟ حالا مهم نیست. فرهنگ نوپای ازدواج با پایین کشیدن دو تیکه پارچه (پرچم) و بالا رفتن از دیوار را در نطفه خفه کردید... چی میگی؟ امارات هم کات کرده؟ تنزل در سطح کاردار؟ ای بابا... من نمیفهمم، ازدواج این دو جوان مهم است یا این چیزها؟ به من چه اصلا! من برم ببینم شارلیز ترون با کدوم کشور لجه! فعلا!

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
209
پاسخ ها
0
بازدیدها
144
پاسخ ها
0
بازدیدها