مطالب طنز طنز؛ امان از این دولت قبل!

• شروع کننده موضوع MASUME_Z
  • بازدیدها 110
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,852
امتیاز واکنش
29,849
ماهنامه خط خطی - حسن غلامعلی فرد: شنیده ام که آقای آخوندی گفته اند: «شلختگی دولت قبل در مسکن مهر را به دوش می کشیم.» من واقعا از دولت راضی هستم که حتی شلختگی های دولت قبل را هم به دوش می کشد. اما سوالم اینجاست که چرا دولت قبل الان شلختگی اش پیدا شده است؟ چرا قبلا وقتی ما می گفتیم وسط بر و بیایان خانه های زپرتی می سازید به بدسلیقگی متهم می شدیم؟ اصلا چرا در دولت قبل، همه اش ما متهم می شدیم؟ وقتی حق با ما بوده پس چی شد که انگار حق با ما نبوده؟

در خبرها خواندم که جناب آقای صفایی فراهانی فرموده اند: «دولت برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کند.» من وقتی این خبر را خواندم، بسیار خوشحال شدم. البته امیدوارم دولت این حرف را آویزه گوشش کند و خدایی نکرده مثلا الآن به اشتباه به جای فرش برای سرمایه گذاران تشک و پتو پهن نکنند و برای اقتصاد مملکت لالایی نخوانند تا خوابش ببرد. خیلی ممنون.

باخبر شدم که دادستان شیراز در خصوص دستگیری گروهی از شعاردهندگان در مراسم روز کوروش گفته است: «آن ها تحت رصد بودند.» به همین دلیل پیشنهاد می دهم از این به بعد پاسارگاد به رصدخانه تغییر کاربری دهد، این طوری هم جناب کوروش به خوابشان می رسند، هم کسی نمی تواند روح آن بیچاره منشوری (منظور منشور کوروش است) را خط و خش بیندازند. با تشکر.

من وقتی شنیدم که معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد گفته است: «دولت حامی شفافیت در رسانه هاست» به شدت خوشحال شدم. حتی پیشنهاد می دهم عزیزان شاغل در رسانه به جای اینکه مطالبشان را روی کاغذ منتشر کنند، آن ها را روی شیشه چاپ کنند. این طوری هم شفافیت بیشتر می شود، هم به جای توقیف روزنامه ها می شود آن ها را توی سر مدیر مسئولش خرد کرد و هم استفاده از شیشه در جامعه بیشتر می شود!

دیروز، در محفلی، متوجه شدم که جناب آقای لاریجانی فرموده اند: «برخی کشورها می خواهند با پول سلطه ایجاد کنند.» واقعا چرا با پول می خواهند سلطه ایجاد کنند؟ مگه تفنگ و تانک چشه؟ بنده خودم در مکزیک تجارت اسلحه دارم و طبق سال ها تجربه یافته ام که سلطه ایجاد کردن با اسلحه خیلی کاربردی تر است تا با پول. باور کنید! خیلی ممنون. فرناندو آلمادورو هستم، از کارتل مواد مخـ ـدر.

شنیده ام که آقای روحانی گفته اند: «در پسابرجام فرصت های از دست رفته را جبران می کنیم.» اولا، خیلی ممنون. ثانیا، می خواستم بپرسم که این جبران کردن فرصت ها یعنی همان لغو برجام؟ سوال بعدی هم اینه که یعنی واقعا فرصتی به وجود آمده بود که از دستش دادیم؟

در خبرها خواندم که آقای لاریجانی فرموده اند: «ریشه کن کردن تروریسم در منطقه در کوتاه مدت ممکن نیست.» من به شدت با ایشان موافقم و اعتقاد دارم که کلا هیچ چیزی در کوتاه مدت ممکن نیست و حل شدن همه مشکلات دست کم نیازمند پانصد ششصد سال زمان هستند. وگرنه در کوتاه مدت هیچ اتفاقی نمی افتد، مثلا در کوتاه مدت نمی شود جلوی فساد را گرفت، در کوتاه مدت نمی شود اقتصاد را زنده کرد، در کوتاه مدت نمی شود خوشبخت شد و کلا در کوتاه مدت تُف هم کفِ دست آدم نمی اندازند. خیلی ممنونم.

• لایک
واکنش ها: Diba

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
12
بازدیدها
273
پاسخ ها
381
بازدیدها
7,718
پاسخ ها