مطالب طنز طنز؛ تنبیه برای همه!

• شروع کننده موضوع MASUME_Z
  • بازدیدها 109
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,852
امتیاز واکنش
29,849
سوشیانس شجاعی‌فرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در روزنامه شهروند نوشت:

کلاس اول: درس حقوق شهروندی

معلم: کی بود خندید؟! مگه کلاس جای خندیدنه؟ ما سن شما بودیم گریه می‌کردیم! معلم می‌زد توی سرمون صدامون در نمیومد! حالا شماها یه مشت بچه سوسول، تا دو لگد بهتون می‌زنیم فوری میرید شکایت می‌کنید، زنگ می‌زنید این الناز محمدی بوق استکبار و سرسلسله سیاه‌نمایان! اونم فرتی گزارش می‌نویسه، دفعه دیگه ببینم کسی توی کلاس جیک زد، خندید، کتکش زدم، گریه کرد، بچه ننه‌بازی درآورد، نمره درس حقوق شهروندیشو صفر میدم! فهمیدید؟! یه مشت الاغ چه جوری می‌تونند بفهمند! کتاباتون رو باز کنید صفحه ٢٢، درس چگونه از حقوق خود دفاع کنیم!

کلاس دوم: درس ریاضی

معلم: خب، مرادخانی و اشرفی بیان پای تخته، امروز جمع و تفریق می‌خوام بهتون یاد بدم، خب اشرفی، تو شش تا سیلی بزن توی صورت مرادخانی... بزن دیگه تا نزدم کبودت کنم... آهان... خب مرادخانی، تو دو تا سیلی بزن توی صورت اشرفی... خب بچه‌ها، الان دو رو از شش کم کنید، مرادخانی چند تا سیلی دیگه باید بزنه؟! آفرین... چهار تا! حالا برید سرجاتون بشینید! این‌طوری قشنگ درس یادتون می‌مونه!

کلاس سوم: کلاس کار و فناوری

مدیر: آقای معلم، برای چی پرده پسر مردم رو پاره کردی؟! خب این بچه الان کر شده، دیگه نمی‌شنوه!
معلم: آخه سر کلاس از این موبایل گنده‌ها همراهش بود!
شاگرد: آقا اجازه، خب درس فناوری بود، منم مشقامو روی تبلتم داشتم!

کلاس چهارم: هدیه‌های آسمان

مدیر: بچه کی زده پای چشمتو کبود کرده؟
دانش‌آموز: آقا اجازه، معلم‌مون
مدیر: کدوم معلم؟ چه کلاسی؟!
شاگرد: آقا اجازه، معلم دینی! کلاس هدیه‌‌های آسمان!
مدیر: خب هدیه آسمانی بوده دیگه اشکال نداره، برو توی حیاط بازی کن! برو عزیزم، برو گلم!

کلاس پنجم: کلاس تفکر و پژوهش

- آقا اجازه، به نظر من...
- کی از تو نظر خواست؟! بشین سر جات! از روی درس امروز ٥بار بخونید، یک‌بار هم رونویسی کنید. نظر هم ندید!

کلاس ششم: درس فیزیک

ببینید بچه‌ها، من الان یه سیلی می‌زنم توی صورت همکلاسیتون... ببینید... درهمون جهت سیلی من خورد زمین، این یعنی قانون اول نیوتون! حالا بلند شو... بیا کنار دیوار... خب ببینید، یک کشیده دیگه می‌زنم... دوباره درهمون راستا حرکت کرد، ولی خورد توی دیوار! این تکمیل قانون اول نیوتونه، یعنی یه جسمی که داره حرکت می‌کنه، به حرکتش ادامه میده، مگر این‌که یک عامل دیگه نیروی دیگه‌ای بهش وارد کنه و جهتش رو تغییر بده! فیزیک رو باید با مثال‌های ملموس درک کرد، الان درک کردید یا تکرار کنم؟!

روابط ‌عمومی آموزش و پرورش، طی اطلاعیه‌ای کلیه اتفاقات بالا را تکذیب و اعلام کرد، این سیاه‌نمایی‌ها درجهت فشار برای استیضاح وزیر است! به جان شما این وزیر و این آموزش و پرورش نیازی برای فشار برای استیضاح ندارد! این وزیر برود یکی دیگر بیاید، باز همین‌آش و همین کاسه!

روابط عمومی روزنامه شهروند هم کلا این طنز و وجود صفحه‌ای به نام شهرونگ را تکذیب می‌کند!

روابط حمومی! شهرونگ هم طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: وزارتخانه از پای بست ویران است، نماینده در بند نقش ایوان است!

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
12
بازدیدها
266
پاسخ ها
381
بازدیدها
7,540
پاسخ ها
0
بازدیدها