مطالب طنز طنز؛ تن تن لولو

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 76
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
طنز؛ تن تن لولو

ماهنامه خط خطی - حسن غلامعلی فرد:
با سلام. من می خواستم از آقای مقصودلو، ملقب به تتلو اعلام رضایت کنم که با اقدامات شون دلِ یک ملت رو شاد می کنند. من خودم تا همین چند روز پیش، به سبب دلشوره و استرس های انتخاباتی، به تیمارستان مراجعه کرده بودم اما پرسنل خدوم و زحمتکش تیمارستان چندتا از پست های اینستاگرامی این هنرمند را نشان من دادند و همانجا به صورت سرپایی مداوا شدم! رامجو هستم از رامهرمز.

بنده تماس گرفتم تا از روانشناسان و روانپزشکانِ تیمارستان محله خودمان تشکر کنم و رضایتم را از این عزیزان اعلام کنم. بنده تا مدتی پیش فکر می کردم دکترها برای این که پولدار شوند الکی مردم را بستری می کنند؛ اما روانپزشکان محله ما تاریخ ساز شده اند و رکوردی جهانی را به ثبت رسانده اند. به این صورت که در تیمارستان شان، فقط سه چهارتا دیوانه بستری شده اند.

این عزیزان در اقدامی بی سابقه از بیمارانی که قصد بستری شدن در تیمارستان شان را دارند، مصاحبه حضوری می گیرند و کلیپی نشان ایشان می دهند و اگر شخص مراجعه کننده با دیدن آن کلیپ پی به سلامت روان روانی خودش برد، مرخص می شود. البته، دقیق یادم نیست که کلیپی که پخش می کنند برای چه کسی است، فکر کنم نامش تن تن لو یا تن تن لولو یا ته ته لو یا چیزی در همین مایه ها بود. نامجو هستم، از خیابان نامجو.

با اجازه شما عزیزان، اینجانب بنا دارم تا از گروهِ ائتلافی اصولگرایان ملقب به جمنا اعلام رضایت کنم و به عزیزان اصولگرا خسته نباشید عرض کنم که با تمام قوا ائتلاف کردند و با تمام قوا وارد انتخابات شدند و با تمام قوا در صحنه حاضر شدند و با تمام قوا شکست خوردند. من واقعا از این عزیزان راضی هستم که علی رغم همه این شکست ها باز کم نمی آورند و با چنگ و دندان به صندلی های شان چسبیده اند. واقعا استقامت این عزیزان ستودنی است! شامجو هستم، از کترینگ تهیه غذا.

شنیده ام که آقای تتلو و خانم چرخنده با هم ائتلافی دورادور را تشکیل داده اند و در اقداماتی ضربدری از یکدیگر اعلام حمایت می کنند و 69 درصد از اوقات خود را صرف کوبیدن مشت محکم بر دهان بدخواهان شان می کنند و گفته اند که جیفه دنیا برای شان هیچ است و فوق فوقش مجوزی اگر بهشان بدهند، برای شان کافی است و اگر هم کنسرتی در برج میلاد برای شان جور شود، خدا را شاکر می شوند و خلاصه ... من فقط می خواستم از این جنابان و سرکاران بپرسم شما توی چای تان شکر می ریزید یا چی؟ خیلی ممنون. کامجو هستم، از پارک محل.

من می خواهم از همه مردم ایران تشکر کنم و بگویم که بسیار بسیار از شما راضی هستم که همگی به آقای رئیسی رأی دادید! خیلی خوشحالم که جمعیت 16 میلیونی ایران بار دیگر با قدرت همه رقبا را حذف کردند و رئیس جمهور رئیسی را برگزیدند. با تشکر، وونگ چینگ ایلخانی هستم، از کره شمالی. Take a look around.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
12
بازدیدها
273
پاسخ ها
381
بازدیدها
7,718
پاسخ ها
0
بازدیدها